AhojTuHanka

Film o nynějším prezidentovy Indonésie. Ukazuje jeho dětství, jak vyrůstal a jak se utvářela jeho osobnost. Nevím na jak moc realném základu se film nachází, ale co jsem koukala tak mnoho Indonésanů má představu o Jokowim, že jako prezident chápe společenské problémy, není zkorumpovaný a dělá to nejlepší ze všech sil pro jejich zemi. Ani ten film nepůsobí nijak egocentricky nebo tak, spíš by mě zajímalo jakým způsobem tenhle film vznikl, jestli z iniciativy Jokowiho okolí, nebo si to jen zamanul nějaký režisér a jak moc se sám Jokowi na tom podílel. Každopádně co se týče samotného filmu, tak velice klidně probíhá, a nijak extra negraduje. Jednoduše tam všechny části Jokowiho života mají poměrně stejnou dobu, až na tu, kdy se stává prezidentem, ta tam není v podstatě vůbec. Rodina je ukázána na prvním místě, strasti chudých začátků. Jokowi působí celý film, ať už jako dítě nebo dospělý, jako velmi chytrý, inteligentní, hodný i sem tam vtipný hoch, ale zároveň roztomile.  Film ho na můj vkus ukázal až moc jednostraně, přijde mi, že je až moc dokonalý.  Po technické stránce si nemůžu stěžovat. ()