Ladyworld

• Veľká Británia Ladyworld

silentname odpad!

"Ladyworld" by v jadre mohol byť zaujímavým. Potenciál tu bol. No výsledok je asi jeden z najotravnejších filmov, čo som videl za celý svoj život. Nie kvôli herečkám. Nie kvôli faktu, že scenár dokopy nefunguje. Nie preto, že je to technicky absolútne nezvládnuté a nepôsobí to reálne. Ale kvôli faktu, že celý film je preplnený spevavými vzdychmi žien, ktoré majú asi niečo symbolizovať,no výsledne sú to len tie najotravnejšie momenty celého filmu. Nikdy nemôžeme poriadne nasať atmosféru toho všetkého čo sa deje, lebo donekonečna tam máme neznesiteľné: "ah..ah..ah..ah alebo ha...ha...ha..ha... a podobne. Je to tak neznesiteľné počúvať, že sa nedivím nikomu, kto to nezvládol. A ja som s obrovskou dávkou sebazaprenia to dopozeral až do konca. Myslím si, že keby sa odtiaľ toto všetko vyhodilo, tak by ten film nebol až tak hrozný. Možno by z toho mohlo aj reálne niečo byť. Ale jediné čo si z tohto človek zapamätá budú tie otravné zvukové vzdychy, ktoré majú byť asi spevom, alebo ja neviem čím. Netuším čo to bolo za nápad. Ak si niekto myslel, že týmto vytvoríme tajomnú atmosféru, tak jediné čo sa im podarilo dokázať je to, že film je neznesiteľne otravný. A myslím to úprimne vážne. Film má dobré obsadenie, no reálne tieto dievčatá tomu nevedia priniesť absolútne nič. Napriek tomu, že som ich videl viaceré v dobrých projektoch. Annalise Basso sama o sebe je skvelou herečkou, no tu mi jej predstavenie liezlo neskutočne na nervy. A okrem toho aj to ako bola (spolu s ostatnými) príšerne zmachlená a jej hymna - "Ladies of the canyon gather hands". Viem, že to je ťažké pochopiť z tohto, ale keď to uvidíte, tak pochopíte (na druhú stranu si ale myslím, že bude lepšie ak to nepochopíte, lebo film nestojí za váš čas). Ryan Simpkins od začiatku pôsobí trošku zraniteľnejšie a túto osobnosť si aj zachová, no ťažko sa z nej niečo dostáva. Ariela Barer ako hlavná hrdinka je podľa mňa možno celkom okey. No reálne jej postava toho moc počas filmu nespraví. Ono ten scenár totiž nikomu nedáva reálny priestor na nič. Nikto nemá čas niečo reálne predviesť. Tie role sú napísané takým spôsobom, že nič z toho nemá šancu vzniknúť. Postupne len upadnete do absolútnej frustrácie zo všetkého. Všetko vo filme vám bude liezť na nervy, budete počítať sekundy aby to konečne skončilo a keď to skončí, tak dokopy mám pocit, že to príde absolútne nasilu a bez nejakého vysvetlenia ničoho. Skôr to pôsobí ako keby režisérka povedala: "Okey dievčatá, môžete ísť domov. Pápá." Tento film je podľa mňa absolútne nervové zrútenie. Je to čisté nervové zrútenie na všetkých frontoch a my sledujeme výsledok. Amanda Kramer, toto si teda skutočne nezvládla. Bez tých tvojich zvukových kulís by sa film možno dokázal dostať na úroveň zlého filmu, no spolu s nimi to bola pre mňa absolútne neznesiteľná filmová katastrofa. Posledné odporúčanie pre všetkých čo sem zavítajú znie - "Vyhnite sa tomuto všetkými desiatimi." Hodnotenie: F ()

Thug_Leo odpad!

Něco tak dementního, zbytečného a bez zrna čehokoliv zajímavého jsem dlouho neviděl. Rozpočet 999$,úroveň hereřek na prvním vystoupení ve školce, scénář neměl hlavu, patu. Jsme v podzemí! "Okna ve stejné úrovni, kterými prosvituje slunce" po 30minutách vypnuto, smazáno a zapoměno. ()