FandaF

Nesmysl zařazovat tenhle film jako Horor (nechápu blázna, co to udělal). Jinak je to jasný Thriller, a částečně i Drama... Za mě tedy dobrý počin na 4* ()

vinducha

Jo takhle kdyby se dali řešit Problémy , jako to dělali Evan s mamkou. To by to na tom světě asi bylo trochu jednodušší. A z  každého bezcenného smetáka by se určitě velice rychle stal radši ctihodný občan. Konečně na výběr jak vidno zde , vždycky měli... ()

Miroslav.Zac

Seanovi táhne na padesát a tak už nemůže hrát nadržené puberťáky ani bláznivé třicátníky. Nechá si tedy narůst vousy a přejde na role školních psychologů, kteří dost svérázným způsobem pomáhají dětem. Sean na začátku nasadí vážný, oduševnělý výraz, s kterým si vystačí celý film, a který mě taky celou dobu štval víc, než nezáživné dialogy, totálně zprasené amatérskými titulky, a trochu záživné vraždy. ()

j27

Sean William nikdy nezklame! Taková komorní vyvražďovačka ála Dexter s psycho atmosférou. Ústřední trojice je opravdu zvláštně zábavná. Hlavně že začátku jsem očekával větší masakr (scéna s porodem byla opravdu šokující:-D), ale i když to bylo dost minimalistické, bylo to i tak zábavné. Btw. psychopati jsou Stiflerovi snad ještě víc, než magoři. ()