Do temnoty - Série 1 (2018) (séria)

Mateřská láska (S01E08)

(epizóda)
  • USA All That We Destroy

Genetička, která má strach, že se její syn stane sériovým vrahem, vytvoří skupinu klonů, které ho mají vyléčit z jeho násilných tendencí. (AXN)

ricci.s

Niečo podobné ako The Deaths of Ian Stone, akurát omnoho menej zaujímavé. Genetička, magor synáčik a chudera, ktorá je dookola vraždená. Len to by ju museli vraždiť aj trochu originálnejšími spôsobmi, aby to ten sľubovaný horor vôbec pripomínalo. Posledné 3 časti nič moc teda, strácam nádej, že sa to ešte pozviecha. Toto sa pozrieť dá, ale je to nuda. ()

Trevor

Mama Spencera, pracujúca v oblasti genetického výskumu svojmu synovi stále obnovuje jeho priateľku Vic, pretože Spencera zakaždým nahnevá a tak ju zaškrtí. A to sa do susedstva prisťahuje atraktívna Marissa...Za mňa jednoznačne najslabšia epizóda seriálu, oceniť možno ako tak nápad a predstaviteľku Vic, inak bieda. ()

Vabr

Třetí díl, který jsem musel přeskočit. Na lepší úrovni než Pooka, ale musel jsem to přeskočit, protože to bylo strašně nezáživné a nic zajímavého a jiného se nedělo. U Pooky jsem vydržel dýl, ale tohle bylo stále na lepší úrovni, protože to nebyla sra*ka, co si hrála na něco víc. I když si tohle hrálo na něco víc, ale aspoň to nebyla nějaká sra*ka. Hlavním problémem je, že je to především nezajímavé, nudné a stále to samé. Prostě furt to samé a hodina a půl koukání mi za to nestála. Nechápu, proč je český název takový. Zní blbě, lepší by byl doslovný překlad - ,,Vše, co ničíme''. Zní to mnohem líp a zajímavěji. Kdyby to bylo kratší, třeba 40 minut, tak bych možná vydržel, ale hodina a půl je fakt moc. Málo zapamatovatelnej. Jen díky názvu (All That We Destroy), si ho budu pamatovat. ()