Open 24 Hours

Mladou dívku jménem Mary (Vanessa Grasse) zrovna propustili z psychiatrické léčebny poté, co zapálila dům, ve kterém byl její přítel, který ji nutil, aby se dívala, jak v dešti zabíjí lidí. Mary se po tomto těžkém období snaží vrátit do běžného života, a tak si hledá práci. Když dostane zaměstnání na čerpací stanici, je štěstím bez sebe. Dokud nezačne její noční směna. (ČSFD)

majo0007

Ledva-ledva dopozerané. Od polovice filmu mi totiž neustále halucinácie a paranoja mladej drbky už začali liezť poriadne hore krkom. A keď pri tom pokaždé nahodila vyjukaný kukuč ako sova Harryho Potera, išlo ma poraziť (keby som si po každom jej kukuče nalial panáka, tak som najebaný jak čík). Nie, absolútne sa nepáčilo. ()

Asia_Power

V první řadě zcela chápu, že hrdince jebe. Když se z Vašeho přítele vyklube sériovej vrah, co Vás nutí koukat na jeho mordy a následně přežije i když se z něj snažíte udělat Palacha, tak to následky zanechá. Mně osobně jebe denně a to můj přítel není vrah, prostě jen užívám halucinogenní látky. I tak ale mi přišlo, že hrdince mrdalo až moc, protože mít halušky cca každých 5 minut, to čumím, že jí z toho lapáku pustili a trumfla dokonce i mě. Já sice s toustovačem vyjednávala lístky do kina, nebo se bavím se skříní, ale jako aby na mě útočil hajzl (jako WC), drápala se na mě zeď a nebo přede mnou pobíhal Palach to už je jinej level. A to sem vynechala dalších asi třicet situací, kdy divák neví jestli to, co se děje vidí jen hrdinka v makovici, nebo se to fakt děje, nebo jestli dokonce není vše úplně jinak a nejsem mimo zase já. Každopádně pokud sem to pobrala správně, tak ten její nažhavenej přítel má gumák po fotrovi z "Tajemství loňskýho léta" , kladivo na čarodějnice a bourací kladivo na pány tvorstva. Jako bonus je trochu terminátor, hodně debil a, dle jeho nutkání každýho sejmout jen před svou ex, bude pěkně vymrdanej exhibicionista, co mu stojí famfulík, jen když má při mordu obecenstvo. Nakonec musím zatleskat policii, která se předvedla ve stejném světle jako ta česká, takže debilové v uniformě jsou asi fuck všude. ()

EvilPhoEniX

2 a půl roku očekávaný Slasher je konečně venku a ve výsledku to čekání za moc nestálo. Dívka je propuštěná z vězení poté, co zapálila svého přítele a najde si práci na benzínce, ovšem trpí paranoiou a má problém rozeznát, co je skutečné a co ne. Její první pracovní noc se promění v noční můru okamžitě po příchodu tajemného muže s kapucí, který vypadá jako její bývalý, který začne terorizovat nejen jí, ale také všechny příchozí občany. Film umí celkem dobře pracovat s napětím ikdyž se pořádně rozjede až někde v 50. minutě a s vraždami si však tvůrci mohli vyhrát více, pár slušných krvavých záběrů se najde, ale to by mě ohromilo možná 10 let zpět. Už mám vyšší nároky. Na zhlédnutí je film však v pořádku, natočen je slušně a ztráta času to naštěstí není. Srovnal bych to s hororem ATM. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6/10. ()

Flipnic-RE

Jako co tam bylo dobrý, tak gore. S tím si filmaři fakt vyhráli a bylo toho mraky. Ale film jako takovej, ten děj ... proboha ... Kdyby si na konci někdo sundal z hlavy VRko a řekl "to byla ale švanda!" , tak bych se vůbec nedivil ... Byla to taková fantasmagorie a sralo mě, že jsem skoro do 3/4 nevěděl na čem jsem. A když už jsem to jako věděl, nebo měl vědět, tak sem tomu stejně už moc nevěřil ...Divný, divně vymyšlený. Jo a pak se tam ještě vrší ty nelogičnosti jako ve filmech v 80. letech a to sem fakt nechápal. Třeba typu "já umím s brokovnicí, holka ji nikdy nedržela v ruce. Co uděláme?! Budu na ní řvát, jak se to nabíjí a drží, schovám se za ni a nechám ji střílet!" atd. je toho tam plno... ()

pornogrind

Film jsem měl už delší dobu na Harddisku ale pořád jsem ho odsouval, protože se mi do něho moc nechtělo. Moc jsem si od něho nesliboval ale nakonec nemůžu říct, že bych se u filmu vyloženě nudil. Bavili mě ty halucinace hlavní hrdinky, který děj vždy alespoň trošku oživili. Poslední půlhodinka nabídne i nějakou tu krev. Za mě dobrej průměr. ()

• Film se natáčel v Bělehradu v Srbsku. (ČSFD)
  • Když v 53. minutě Mary (Vanessa Grasse) otevře dveře od záchodové kabinky, vedle záchodu nic není. Za 35 vteřin však vpravo vedle záchodu stojí zvon, používaný na ucpané WC. (ČSFD)