Mezi osamocenou Mai a super-tajným robotem vznikne nečekané pouto a společně se pustí do velkého akčního dobrodružství s cílem zmařit plány zákeřného ničemy. (Netflix)

sh3riff

Hezký, ale proč pořád dělají ty nereálné postavičky? Proč je spousta věcí v cenzuře? Je i takové smutné že se dneska pořád oprašuje starý kožich a znovu se prodává jako nový. Všechno je klišé. Místo toho aby se vymyslelo něco nového, hezkého, tak vyhazují peníze, čas, zdroje na opravu starých. ()

mad.dog

Big Hero 6 podle Netflixu. Má to spoustu zajímavých a dobrých momentů (hlavní robot ala Baymax, pes, kamera), ale chuť na reprízu mi kazí hlavní hrdinka, která je tuze otravná. ()

lip2

Pro fanoušky robotů nutnost strašně hodně odkazů na filmy a hry z roboty od, Age of Ultron , Big Hero až Warhammer 40000 ()

somme

S Big hero 6 se to podle mě teda srovnávat fakt nedá. Vypadalo to slibně, hezká animace a budoucnost nabízející spoustu příležitostí, jenže nevyužitejch. Pro dospělí by se našly ty připomínky jinejch filmů jak tu všichni často zmiňujou,ale pro děti určitě krom barviček nic moc. A upřímně? Stejně si ve výsledku z tohodle filmu všichni zapamatujou akorát toho vtipnýho psiska co se zasekává ve dveřích. Něco mezi 2 a 3 hvězdama. ()

Raichu.Cz

Za mě asi jeden z nejlepších sci-fi animáků který jsem kdy viděl... Čína s Kanadou vymysleli opravdu parádní krásu jak sci-fi animáky mají vypadat... Robot je opravdu k srdci ne jenom že má nádhernou grafiku ale jeho emoce... ty emoce prostě tu kvalitu ještě zvýšily. Příběh opravdu parádní kde nejde jenom o souboj se zlem ale i o kamarádství... tohle jsou ty animáky které rád sleduju... A hlavně parádní dabing... Pro nejlepší začátek sci-fi animaku doporučují zhlédnout tohle jako první... Za mě 100% ()

Chenso

Netflix zase posouvá svoje "Disney Wannabe" dál a dál a chrlí jednu vizualáni kopírku za druhou. To že se jim to daří je věc druhá a jakožto milovníka pohádek s pointou,jsem nadšený. ()

Eva.Zumrova

Příběh je dost klišé o outsiderce a tajemném, bojovém robotovi. Během filmu mezi nimi vznikne pouto přátelství a porozumění. Tvůrci si s příběhem moc starostí nedělali. Nelze říct, že by v něm byla vyloženě díra, ale nijak nezaujme. Postavy nejsou moc vykreslené a i padouch je plochý jako žehlící prkno. Jeho motivace je zmíněna jen povrchně. Z postav se mi nejvíc líbil robot. Designy robotů a celkový sci-fi vizuál je však působivý. Hlavní hrdinka Mai v dětství zažila rozvod a později i smrt svého otce. Kvůli tomu si jí ve škole dobírají a jediná vzpomínka na otce je ukazovaná na fotce. Emočně tedy není příliš vykreslena a to platí i o dalších scénách; vyjma jedné na konci a v rámci finálního boje (ten byl naopak působivý a dobře rozfázovaný). Dabing nebyl rozhodně špatný. Nezdálo se mi, že by tam něco skřípalo. Co, mně naopak nakrklo, byla scéna blízko konce se smrtí. Ta mi přišla výslovně kýčovitá a prostě jako pěst na oko. Hodnocení: 6/10 Vhodnější pro mladší diváky jako vstup do žánru sci-fi než pro dospělého. ()