David Basner (TOM HANKS) je mladý úspešný muž. Pracuje v reklamnej agentúre, má dostatok peňazí a teší sa veľkej pozornosti svojich kolegýň a, samozrejme, pri svojej práci sa stretá s veľkým množstvom príťažlivých žien. Nikdy si nerozumel so svojím otcom Maxom (JACKIE GLEASON), ale jedného dňa sa musí oňho postarať. Po 36 rokoch ho totiž opustila Davidova matka Lorraine (EVA MARIA SAINTOVÁ). Davidov bezproblémový svet sa tak zrazu celkom zrúti. Teraz balansuje medzi matkou, ktorá je šťastná z novoobjavenej nezávislosti, a otcom, nepríjemným a chorým mužom, ktorého David sklamal na celej čiare. David sa tak musí rýchlo vyrovnať so svojím rozpadnutým svetom a rodinou... (oficiálny text distribútora)

PetrJulian

Můj oblíbenec v tomto filmu totálně zklamal. I když za to vlastně ani nemohl - jeho výkon byl standardní, ale slabý byl film. Vše umocnila natažená dvouhodinová délka a podle mne nepovedený Hanksův dabing Ondřejem Vetchým, ten mi tam vůbec neseděl. A protože nemůžu v hodnocení zjemnit půlhvězdou, napíšu to sem - celkové hodnocení: 50%. ()

alex011

Tazko sa mi to hodnoti. Musim povedat ze som mal vazny ale vazny problem vydrzat pri tomto filme. Je to najnudnejsi film s Hanksom aky som zatial videl, ale este mi nejake zostavaju pozriet. Neskutocne nudne a pocas pozerania som nechapal k comu tento snimok vobec je. Dopozerat som sa donutil len z dovodu ze tam hra prave Hanks a nechcel som nejaky jeho film oznacit ako "odpad" (odpadom oznacujem snimky, ktore su pre mna nedopozeratelne). Za dopozeranie a za Hanksa davam * a druhu * za celkom pekny zaver, kde bola aspon nejaka pekna myslienka a za cast pred koncovymi titulkami, kde som sa prvy krat pocas filmu zasmial :) ()