Zaneprázdnená a prácou zaťažená Alice (Alexis Kendra) nemá čas ani len poupratovať svoj byt, takže keď stretne podivnú inštalatérku Shelly (Rachel Alig), ponúkne jej prácu upratovačky. Alice sa zmieta v osobných problémoch týkajúcich sa vzťahu so ženatým mužom a keďže sa chce týchto starostí zbaviť, začne tráviť so Shelly viac času. To ale nie je úplne najlepší nápad, pretože jej nová upratovačka má temné plány, ktoré rozhodne nezahŕňajú nové kamarátky. (Marceloo)

Asia_Power

Ještě, že si gruntuju svojí špeluňku sama, protože i když proti lesbám zrovna já fakt nic nemám, však mezi ně skoro patřím, tak tuhle cáklou voskovku bych si k pyskům pustit nechtěla. Upřímně a bez mučení přiznávám, že nahánět mě tohle, tak sem zesraná až za ušima a během filmu sem sem se 3x tak lekla, až to Alík musel zapauzovat, abych to mohla rozdýchat. Všechna čest maskérům a Ráchel v roli voskovky páč já se jí regulérně bála jak malej fakan Jamamby. Film sám o sobě sice čistej průjem, ale ta zohyzděná, mlčící píča, co tam drtí kebuli lopatou, jo zase lopata, to už je snad zkurvený znamení, že tou lopatou dostanu taky, mě prostě regulérně děsila a na konci filmu sem z ní už skoro uchcávala. Vím, že sem extrémně zbabělá, ale většinou horory dávám v pohodě, každopádně tenhle ksicht mě bude strašit ve snech a potkat tu herečku namaskovanou a vědět, že je to jen namaskovaná Ráchel Alig, stejně začnu hystericky ječet sotva by ke mně udělala krok. Buddho já se jí fakt bojim, do prdele práce !! ()

Astaroth12

Film ma neskonalo pomalé tempo i rozbeh a asi tak po hodine to aspoň trocha pripomína thriller. Film je remeselne na dobrej urovni, postavy sa chovajú k danej situácii tiež realisticky a herci neboli vobec otravný. Dialógov tu nieje až tak veľa a ani to neprekáža. Troska zamrzí fakt, že vražd je tu celkom málo a aj to sú len také lacné. Najviac ma nasral koniec, práve tu som nepredpokladal, že bude takto hnusne otvorený a keď bude dvojka, pôjdem do nej, ale už z miernymi obavami. ()

Omnibus

"Mamince se neodmlouvá, zákazník se nepíchá! Když se olej v pánvi škvíří, bude z tebe ropucha!" Je to opravdu tak. Kovářova uklízečka chodí bosa. V práci lesk blesk, doma bordel jako v tanku. Ostatně v hlavě taky. V srdci jen saze a troud a jako kyselina fluorovodíková sžíravá touha chytit štěstí a dokonalou barbínu za pačesy. Zatímco v plechové boudě smutně kňučí mutrpes: "Furt myši, každej den máme myši, ani Pinďa to už nežere!" Bylo mi mutrpejska líto a vlastně i naší fritopanenky, taková nesmělá princezna s ušmudlanou kšiltovkou. "Řekni, děvče, ten pláštík je opravdu ušitý z myších kůží?" "Ano, kuchtíku, pár stovek jich bylo... a ještě jednou tolik padlo na koktejly!" Co ještě jsem se dozvěděl? Čiň uklízečce dobře, chloroformem se ti odmění. Jeleni své parohy shazují otloukáním o stromy, zhrzeným manželkám se parohy otloukají lopatou. A pozor, i ty nejhloupěji se tvářící zakřiknuté uklízečky můžou mít pod čepicí! Resp. pod kšiltovkou. ()

Morholt

Technická stránka solidní, herecky překvapivě zajímavé a námět, byť nijak převratný, mě nijak neurážel. Jen se to i přes relativně rozumnou stopáž táhlo, chybělo mi trochu víc dialogů a také bych uvítal víc vražd i krve. Navíc Knautz zůstává dlužen minimálně jednu odpověď, což mě trochu štve, protože času na ní měl spoustu. Samotný závěr nijak nepotěší, ale je fakt, že to mohlo být horší. Případnou dvojku bych si asi rozmýšlel. 50% ()

JASON_X

Víte co je to myší koktejl? Jestli ne, tak se mrkněte na úvodní scénu tohohle filmu. A ta vás možná navnadí natolik, že ho pak zkouknete celej. A myslím, že nebudete litovat, pokud tedy máte rádi psychologický thrillery. Po skvělém předchozím Goddess Of Love přišel pan Knautz s další béčkovou peckou, s opět skvělou Alexis Kendrou a ještě skvělejší Rachel Alig. Takový napětí jsem už u filmu dlouho necítil, byl jsem do děje úplně vcucnutý a podezřele často se mi zvyšoval tep. Nejen kvůli zero cole, ale i kvůli mojí empatii, tohle mi fakt naprosto perfektně sedlo. Kdybych měl sestavit Top 10 mých nejoblíbenějších psychothrillerů, tenhle tam bude. A když jsem ze začátku vztekle mlaskal, že má Alexis obličej úchylně napajcovanej mejkapem jako nějaká umělohmotná barbína netušil jsem, že to je rafinovaný tvůrčí záměr. S blížícím se koncem jsem se trochu děsil toho, aby film rejža nějak pitomě nezařízl, ale při posledním záběru se mi ulevilo, neboť do sebe najednou všechno dokonale zapadlo a já zažil krátké ale nádherné kinematografické satori (jestli teda něco takovýho jako kinematografické satori existuje). ()