Vztah mezi bezprostřední Lalitou (Shraddha Kapoor), prohnaným Sushilem (Shahid Kapoor) a seriózním Sundarem (Divyendu Sharma) funguje naprosto bezchybně. Všichni tři se dobře znají už od dětství. Pak se ale do přátelství přimíchá láska. A jako by to nestačilo, kromě zmatků s milostným trojúhelníkem ještě musí řešit problémy s neustálými výpadky proudu a předraženými účty za elektřinu, což dovede jednoho z přátel k bankrotu. (rikitiki)

Andrea1717

Príbeh na v Indii, problematickú tému elektrickej energie, ale podaný zaujímavo a ozvláštnený vzťahovým trojuholníkom priateľov od detstva, dvoch mužov a ich lásky k jednému dievčaťu. Niektoré okamihy sú emociálne silné, niektoré vtipné a piesne sa im tiež dosť vydarili. ()

rikitiki

Shahid Kapoor si opět vystřihnul jednoho ze svých šílených magorů. To se vážně tolik chce vymanit ze škatulky romantických milovníků nebo to vypovídá o jeho charakteru, které role jsou mu bližší? No, nic, pojďme dál. Milostný trojúhelník jedné kamarádské krásky a dvou přátel je rozseknutý vcelku pochopitelně, i když se později ukáže, že dívka stejně moc na výběr neměla. Vztahový motiv je zasazený do elektrického rámce a to doslova. Kromě toho, kdo má koho rád, se řeší problémy s odběrem elektřiny, nelegálním odběrem, předraženými účty a nemožnosti dovolat se spravedlnosti u úřadů. Proč ne? To je citlivé téma i u nás, i když myslím, že s elektřinou jsme na tom líp. _____ Vystoupení u soudu bylo ale výsměchem všemu jenom trochu slušnému. Místo mazaných argumentů a právních kliček používá „jakože ten správný“ právník na nebohou odpůrkyni jen urážky, posměšky, a to i z toho hlediska, že je žena! A film to předkládá, jakože ano, takhle to má být, on je ten good boy. Bylo to nechutné. Finále to ještě podtrhlo, ale to už bych spoilerovala. Tenhle film je veskrze podprůměrný, ale to, jak ukazuje ženy a způsob, jakým by se k nim měli muži chovat, je návrat do středověku. SHRNUTÍ: Snímek, ze země, kde i elektřina potřebuje svého ombudsmana. ()

Aljak

Indická produkcia rada prostredníctvom filmov poukazuje na rôzne sociálne problémy, ktoré trápia domácich obyvateľov. Tentokrát to bola na pretrase elektrika (a kto bol v Indii tak určite bude súhlasiť, že výpadky elektriky sú tu naozaj bežnou súčasťou dňa). Čo sa týka tohto filmového príbehu, kde bola energetická kríza zaobalená vo vzťahovom trojuholníku, tak to bolo nanajvýš priemerné (väčšinou ani to nie). Prvá polka bola v podstate romantická dramédia s ľahkým načrtnutím elektrickej témy, no a druhá polovica už bola vyplnená zväčša teatrálnym divadlom pána právnika SK, mimochodom až odporne excentrického chlapa. Nemôžem si pomôcť, ale to, akým spôsobom vystupovala táto postava mi absolútne znechutila väčšinu filmu. To jeho vyvádzanie na súde bolo strašne trápne! Napokon, jediné čo tento film ako tak ťahalo vyššie bola samotná sociálna téma elektrickej krízy a nespravodlivosti energetických spoločností páchaných na bežných ľuďoch. Na súde padlo viacero zaujímavých argumentov, ktoré boli nanajvýš na zamyslenie (nielen arogancia moci energetických monopolov, ale aj veľký problém nelegálnych odberateľov, na ktorých pochopiteľne doplácajú tí čestní). Celkový potenciál tam bol obrovský, no realizácia námetu podpriemerná. ()