Rány

• Veľká Británia Wounds (viac)

Will (Armie Hammer) je barman v New Orleans. Má skvelú prácu, skvelých priateľov a priateľku Carrie (Dakota Johnson), ktorá ho miluje. Prediera sa životom, ignoruje komplikácie a sústreďuje sa na radosť z okamihu. Jednu noc pri bare vypukne tvrdá bitka, ktorá zraní jedného z jeho stálych zákazníkov a spôsobí, že tam nejakí vysokoškoláci v zhone stratia mobil. Will ho nájde a začnú mu chodiť divné textovky a hovory. Zatiaľ čo to Will neberie vážne, Carrie nájde na internete akúsi dieru, ktorá by mala toto všetko vysvetľovať. Obaja objavili niečo nevysvetliteľné a pomaly to vychádza na svetlo. (Scraffy)

Narg79 odpad!

Nic víc než odpad tomu nejde dát. Člověk se marně snaží pochopit zápletky, ale nejde to a ten konec? To mělo jako znamenat co? ()

Duffman 97

Psychologický thriller s dobrým nápadem, který se ale absolutně utápí v naprosto příšerném scénáři. Tvůrci měli s hlavním protagonistou dobrý záměr (snaha ho v očích diváka pohoršit prostřednictvím svádění kamarádky) ale naprosto otřesně to podaly. Jinak je celý film nezáživný, málo psycho a o strašidelnosti nemůže být ani řeč. ()

1308boddah odpad!

Celou dobu si řikám WTF? Po konci byla potřeba zkouknout znovu pár "důležitých" scén, jestli mi něco neuniklo. Ale neuniklo, je to zkrátka sračka.  S lepší pointou by určitě bylo lepší hodnocení. ()