Majiteľka svetového reťazca luxusných hotelov Ruth-Maria Kubitscheková vysiela svojho synovca, hotelového manažéra Christiana Kohlunda do exotických krajín celého sveta, aby zastupoval jej obchodné záujmy a kúpil jej ďalší romantický hotel snov. (oficiálny text distribútora)

Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +závěr filmu, romantická línie, částečně prostředí Indie -vhodné snad jen jako kulisa, některé postavy, Indie mohla být ukázána ještě více/// Tak, nění to tak špatné. Minule to bylo horší. A naopak na tu část s Pierem Bricem to nemá. Prostě je to takovej střed. Naštěstí mě zaujala romantická línie se synem Indického maharádži a celkově přátelská nálada snímku. Trošku mimo jsou snahy hlavního hrdiny všem dělat psychologa a rádce. Ale co jiného čekat, když je to jeho hotel a jsou to jeho hosté. Na něměcký film to prostě ušlo./// Celkem 54%/// ()

Tommassi3

"Nemůžete jet rychleji ?? To už jsem mohl jít rovnou pěšky !!" ;) Další příspěvek typicky německému propagačnímu seriálu cestovních kanceláří s palčivou pachutí romantiky a neodmyslitelným švýcarským "hoteliérem" Christianem Kohlundem, který zřejmě disponuje patentem na rozum, a rozsévá tak moudra na všechny strany, aniž by o ně často někdo vůbec stál, tentokrát z polovičatě využitého prostředí exotické Indie.. Hotel snů: Indie sice tvůrci znovu vybavili dialogy tak tupými, až se tají dech, nicméně jde o celkem svižnou epizodku, vtipnější, než je v rámci série zvykem, a tak vás vyloženě doběla rozčílí jen ten idiotský nemyslitelný závěr.. ()