Calderoni informuje Walta o napětí mezi územími jednotlivých gangů. Chapo pokračuje ve stavbě tunelu. Félixova schůzka s Pachem nedopadne podle očekávání. (Netflix)

Frajer42

Líbí se mi, že během sledování máme všichni pocit jako na houpačce. Události jsou v plném běhu, všude spousta horkých hlav a misky vah převahy se přelévají z jedné strany na druhou. Tato epizoda byla na děj velmi bohatou. Přinesla spoustu těžko předvídatelných zvratů a prakticky žádná ze schůzek nedopadla podle představ. Válka mezi jednotlivými plazami je na spadnutí a v tuto nejhorší možnou dobu musí Félix zajistit transport šíleného množství sněhu. Když už to vypadalo, že by mohl chvilku být na koni, tak je rázem všechno jinak. Tuším ve vzduchu, že nás čeká velmi zajímavý vývoj druhé poloviny série a bude padat jedna hlava za druhou. Hodně mě pobavil vychcaný tlouštík, který s Félixem vyjebal jako s levnou štětkou. [82 %] ()

• Na začátku epizody hraje „In The City“ od Eagles a po ní následuje „The Queen“ od Big Ella. (Duoscop)