Mezi Falcónem a Rafou propukne brutální boj o moc. Félix se našel v obchodování s kokainem. DEA se ho snaží vylákat do USA. (Netflix)

Kaka

Šestka výtečně rozehrává tři mini-příběhy, kde každý dojde přes dramatické finále a působivé momenty do svého zdárného konce. Další z vynikajících dílů. ()

MrEddie

Kiki a federales zastaví malé letadlo s milióny a dokumenty ukazující na spolupráci banky v El Pasu s Felixem. Rafa pošle "vzkaz" Falconovi. Žena Felixe zjistí, díky omylu v klenotnictví, kolik má manžel milenek a začne je sledovat. Kiki a spol. se snaží nalákat Felixe do USA. Velmi dobrá epizoda. Tři a půl hvězdy. ()

Frajer42

Spoilery!Velice mile se nám to rozjelo. Konečně se tu a tam začínají objevovat nečekaná úmrtí některých sráčů. Je od tvůrců velice milé, že se distancují od současného trendu politiky genderové vyváženosti a nebojí se nechat zemřít homosexuála. Brutalita se nám krásně začíná stupňovat. Tento díl měl opravdu luxusní tempo, které bude doufám pokračovat i v nadcházejících epizodách. Lepší 4 kousky. ()

• Když bankovní úředník ráno odváží dceru do školy, říká, že tentokrát vezmou „Magnum“ a nasedá do Ferrari 308 GTS. Pojem „Magnum“ použil z důvodu, že s Ferrari 308 GTS se proháněl i Tom Selleck v seriálu Magnum (od r. 1980). (Morrello)
  • Písnička, která hraje ve 14. minutě, je „Hasta Que Amanezca“ od Joana Sebastiana. V 18. minutě hraje „I Can Dream About You“ od Dana Hartmana. Ve 22. minutě hraje „Let The Dollars Circulate“ od Billy Paula. V 35. minutě hraje „Meshkalina“ od Traffic Sound. (Duoscop)