Traja šprti dostanú pozvánku na párty od nádhernej dievčiny, poriadne sa opijú a nakoniec ešte aj dostanú ponuku pridať sa k najpopulárnejšiemu bratstvu na miestnej škole. Najprv musia prejsť skúškou, ktorá ich otestuje fyzicky, psychicky a emocionálne, no nie každý z nej vyviazne živý. (Marceloo)

misterz

Nápad síce ošúchaný, no niečo také ma snáď nikdy neomrzí - partička nešťastníkov kdesi zavretá a bojujúca o život... Len toho napätia a tých nástrah mohlo byť viac. Skrátka chýbali tomu hororové grády a myšlienka, ktorá by rozvinula scenár do niečoho pútavejšieho. Podpriemer. 40/100 ()

oveckaoa

3 šprti mají problémy se uplatnit na party jelikož jich tam nikdo nechce. Jednoho dne jich jedna ženská pozve na party kde se jim zalíbí a jsou pozvaní i na druhý den na zkoušku, kterou, když udělají přijmou je do klubu. Zkouška spočívá v tom, že je ocejchují donutí žrat jakousi polévku z mixovaných krys nechají vyspat jednoho zabijou a pak je nahánějí, aby je zabily (ta zkouška totiž není pro ně, ale pro členy toho klubu) a to je celý film. Máme zde jedu useknutou hlavu a jednu scénu s krysou takže nic co by nebylo někde jinde a pointa nestojí za nic (zabij nebo budeš zabit). Jinak by mě teda zajímalo kde zmizela postava Rachel není zde ukázané, že by ji někdo zabil pokud jsem to teda nepřehlédl. Pusťte si radši podobně laděné Green Room https://www.csfd.cz/film/392363-green-room/komentare/ , který je o třídu lepší. P.s. ten tlustoprd měl chcípnout jako první. ()

Forsberg11

Po hereckej stránke mimoriadne zábavný a osobitý film, častokrát vtipnejší ako niektoré komédie. Také malé študenstké explo, ktoré sa zo začiatku tvári veľmi nevinne, no postupom času psychický aj fyzický teror vygraduje do dosť nepríjemných úrovní. Pledge je prekvapivo originálny a aj trochu čudný nezávislý snímok, ktorý sadne hlavne fanúšikom drsnejších a extrémne cynických filmov. Silný priemer... 65 %!! ()

Marceloo

Traja nerdi dostanú pozvánku na párty od nádhernej dievčiny a tak neváhajú a vydajú sa za zábavou. Poriadne sa rozbijú a nakoniec dostanú ešte aj ponuku pridať sa k najpopulárnejšiemu bratstvu na miestnej škole. Najprv musia prejsť skúškou, ktorá ich otestuje fyzicky, psychicky a emocionálne a nie každý z nej vyviazne živý. - Trochu lepšie než režisérov predchádzajúci počin, ale nedá sa tu podla mňa nájsť nič, čo by nejako výraznejšie dokázalo zaujať. Postavy sú nesympatické a film je plný amatérskych momentov a lacných chýb. Napríklad zmiešať old school syntetizérovú hudbu s modernými trackmi mi príde úplne nerozumné, rovnako ako priame okopírovanie scény s potkanom zo Sinister 2. Pochváliť musím príjemne ladené vizuály a celkom dobrú intenzitu napätia pri nepríjemných scénach. Ako víkendová oddychovka sa to vďaka krátkej stopáži pozrieť určite dá, ale divák od toho nemôže čakať nič viac. + herec z Minutes to Midnight + herec z Uncaged ()

honajz2

To byla zase blbost... Tři nesympatický šprti se stůj co stůj chtějí dostat do nějakého bratrstva a dostanou možnost se dostat do nějakého elitního. Mezitím seženou ještě nějaké dva random týpky, kteří se tam jen tak zjeví (možná se k nim nějak přidají časem, ale já sem se u toho dost nudil, tak nevím), a jdou bojovat o svoje místo v tom bratrstvu. Zasvěcují je další tři nesympatičtí exoti, co je začnou brutálně týrat, ale pětice šprtů je tak blbá, že ani po velké spálenině a žraní polívky z rozmixovaných krys nejdou pryč a kdyby jim to ten kudrnáč nepřikázal, tak nejdou vůbec. A to jsou šprti, jo? Celý film je složen z fyzického týrání (jak se tady píše o psychickém - ten když tam je, tak působí strašně nerealisticky a i tak je ho málo oproti fyzickému, říkejte si co chcete), není komu fandit, jelikož to všechno je banda nesympatickéch exotů, jak ti hodní tak ti zlí, občas to sice je napínavé, ale jinak to nestojí za nic. Je to celé strašně hloupé, nudné a otravné. Navíc se tam objeví jakási záhada v tom všem, ale vzhledem k tomu, že se s ní vlastně ani nepracuje, tak to celé působí, jako by to tam ani být nemělo a dostalo se to tam náhodou. Konec je sice zajímavý SPOILER už jenom tím, že přežije tlusťoch KONEC SPOILERU a tím, jak se "vysvětlí". Jinak to ale nestojí za nic. 1* ()

• Celosvětová premiéra proběhla 24. července 2018 na filmovém festivalu Fantasia v Kanadě. (ČSFD)