Hurt

Shanen29

Veterán Tommy se vrací z války ke své ženě,ale jeho život a vzpomínky z traumat se nedají vymazat,ikdyž se jeho manželka o to velmi snaží.Vše začíná na Halloweenskou noc a opravdu film začíná mít grády.Vrah s podivnou maskou je fantastický,napětí je fajn a režisérsky je to opravdu dobře zvládnuto.Umě dobrý. ()

Kudly4 odpad!

Pokuď čekáte podle plakátu Slasher a nějaké krvavoučké vraždy, jste na omylu. Jedná se především o Drama, které se později přehoupne do lehkého jakože Hororu. Frajerce přijede chlap z války (pička mu ani nedala - kozy žádný), samozřejmě si přivezl nějaké to traumíčko klasicky a dál už mě to absolutně nebavilo a nezajímalo. Nezajímavé, nudné, vidlácké prostředí, nudná kamera, bleh. Nevím co bych mohl kladně ohodnotit, nic mě nenapadá a proto krásný, čistý odpádek. (11. hodnocení, 2. komentář) ()

pornogrind

Čas od času se dá i v těchto odpadových vodách najít nějakej skrytej poklad. Už párkrát se mi to poštěstilo. Myslel jsem si, že by to třeba mohlo platit i pro film Hurt. V tomhle případě jsem se ale mýlil a Hurt má svoje nízký % oprávněně. Tole byl opravdu hodně nezáživnej a nudnuj horor kde i moje hodnocení je nebezpečně blízko odpadu. Hodně slabá 1hvězda ()

oveckaoa odpad!

Amatérský slasher (jestli se to dá vůbec považovat za slasher?) natočený za pár šupů z toho 40 minut se zde nic neděje. Ženské se vrátí chlap z války a oni jdou na halloweenskou zábavu tam narazí na vraha a on po nich jde. Je to amatérské, vraždy zde žádné nejsou jelikož vypadají zhruba takhle postava leží na zemi záběr z dálky jak do ní seká vrah sekerou  další je taková, že ženská leží na zemi krvácí a prosí o pomoc hlavní hrdinka odejde vrátí se a ta ženská je mrtvá a poslední je , že ženskou oběsí mimo záběr . Vrah nemá žádné charisma a ani nevíme kdo to je je to prostě maník co na té oslavě si vybral někoho na základě toho , že mu komentoval představení nějaký boj o život tu taky není konfrontuje se s ním jen jednou na konci ani vrah není zajímavá postava navíc něco takového už tu bylo. 0 procent neztrácejte s touto sračkou čas. ()