Odkaz - Série 4 (2021) (séria)

Jdi za zvukem mého hlasu (S04E11)

(epizóda)
  • USA Follow the Sound of My Voice

Hope a Lizzie se setkávají s pojízdným karnevalem plným zajímavých umělců. Ve škole Salvatore studenti najednou říkají vše, co mají na jazyku. Jed odhalí tajemství a Cleo se snaží to své ochránit. (HBO Max)

Tom10000

11.díl. Hope přivede Lizzie do zábavného parku, kde jí předloží test důvěryhodnosti. Lizzie musí správně odhadovat svoji sílu, aby nic nepokazila, a aby mohla být připravená na vraždu Aurory de Martel. Ta se nyní na Salvatorově škole vydává za novou ředitelku, a všem dá do pití jakési sérum pravdy. Chce vědět, kdo spálil červený dub, jenž mohl zabít Hope. Viníka nakonec odhalí z jeho vlastní vůle. U Cleo je ovšem připravená na cokoliv. Zlomí v ní magii a sama se nechá inspirovat. U nového kluka, poloboha, se následně dozví vše potřebné. Bohové by prý Hope zabít mohli. Ona sama mezitím zjistí, že Lizzie není tak chytrá, jak by měla, a tak ji opustí. Když ovšem Lizzie hrozí bezprostřední nebezpečí, dá jí ještě jednu šanci. A tou už nová heretička opovrhovat nebude. Sama se jí svěří se svým uznáním a prosbou, aby jí už jejich pouta oddání nezbavovala. MG a Kaleb chtějí pomoci Ethanovi. Šéf vlčí smečky cítí k poloboovi lásku. Finch se vrací. 95 procent. ()