Dva kamarádi a jejich dívky byli nuceni opustit město, a tak vyrazili na výlet. Chtějí se uvolnit a odpočinout si. Bohužel se ale znovu dostanou do extrémní situace, kdy každý ukáže svůj charakter a bude čelit svým vlastním démonům. V sázce je přátelství, láska a samotná možnost zůstat naživu. (Matared)

Pitryx

No, tak hlavně že se pořešily vztahy, to bylo důležité. Jinak to dějově nebylo nic moc. Nádherná příroda to zachránit nemohla, ale hodně filmu pomáhala. Snímeček měl několik  silnějších okamžiků, ale k pravému dramatu toho dost chybělo. A chybělo gore, které by v takovém survivalu být mělo. Přesto tohle dílo neodsuzuji, ale dávám mu průměr. 50 % ()

LIVINGDEAD

Rozčilovala mne reakce mladých. Jde jim o život a oni se hádají, stojí, čumí..... Fandil jsem zabijákům a tak jsem se modlil, aby všechny ty rozmazlené městské hajzly pozabíjeli! ()

ricci.s

Rusáci stavili na kvalitnú kameru a peknú prírodu, a oplatilo sa. Teenageri verzus ozbrojení zabijaci sa naháňajú po rieke, lesoch, kopcoch... Scenár síce za veľa nestál, vraždy už vôbec nie, ale na čisté lesné survivaly sa už akosi pozabudlo a VEĽMI mi chýbajú, tak ich podporím aspoň nenápadnou troječkou. Keby sa tvorcovia viac koncentrovali na krv, ako na vzťahy medzi postavami, ktoré tam na seba neustále škriekajú, mohlo to dopadnúť lepšie. ()

JASON_X

Snad ani v obdobných amerických filmech o namyšlených pitomcích a blbkách z města, s obdobně dementními scénáři a s obdobně dementním chováním všech postav, se v hlavních rolích neobjevují tak obludně nesympatické kreatury, jako tady. Takže hned zkraje máte jasno: "Chci všechny čtyři vidět do konce filmu na prkně!" A jak to dopadne se nechte překvapit, i když moje hodnocení vám možná napoví. Jo a moje druhá hvězda je jen za krásné (prý altajské) přírodní scenérie a za skvostnou scénu sjíždění divokých peřejí, vot tak. ()