Scenár:
Anuš VardaňanKamera:
Alexej SolodovHudba:
Pavel ZavjalovHrajú:
Irina Rozanova, Anna Mikloš, Sergej Peregudov, Irina Cvetkova, Oleg Černov, Alexej Kapitonov, Andrej Perovič, Alexandr Savelev, Arťom Ančukov, Nikolaj Smirnov, Anna Ovsjannikova, Lev Jelisejev (viac)Hrajú
Irina Rozanova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Anna Mikloš
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Peregudov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Cvetkova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Černov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Alexej Kapitonov
Sovietsky zväz
Andrej Perovič
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Savelev
Rusko
Arťom Ančukov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Nikolaj Smirnov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Ovsjannikova
Sovietsky zväz
Lev Jelisejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Alexandrov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Kuzněcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Lidija Bajraševskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Mučenikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Sergej Mardar
Najlepšie seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Nosov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Stěpan Abramov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Interny (2010) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)