Serial Killer Profile

všetky plagáty

(*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Dokument Serial Killer Profile od televíznej stanice "Crime + Investigation" sa pokúša detailnejšie nahliadnuť do mysle tých najkrutejších sériových vrahov Ameriky. Zabijaci ako Bobby Joe Long, Gary Heidnik, Israel Keyes, Ronald Dominique, Sean Vincent Gillis, Timothy Krajcir, či dvojice Shermantine a Herzog dostávajú vlastný priestor, aby sa ku svojim bezcitným skutkom vyjadrili. Kto vlastne sú a prečo konali tak, ako konali? Za spolupráce vysoko kvalifikovaných psychológov a samotných policajných vyšetrovateľov, ktorí pracovali na konkrétnych prípadoch, sa odhaľujú charakterové črty zločincov, stojacich za tými najbrutálnejšími činmi. Musím povedať, že toto je jeden z najlepších dokumentov o sérových vrahoch aký som videl. Doposiaľ bola v uvedenej televíznej stanici odvysielaná iba jedna epizóda, ktorá sa zaoberala vraždami egoistického, arogantného vraha Bobbyho Joa Longa. Zverejnené zábery z rozhovoru so samotným vrahom, ktorý považoval svoje obete za bezvýznamné bytosti, pričom si svoju smrť plne zaslúžili, by nenechali chladného nejedného diváka. Z pohľadu profilovania psychiky vrahov, najlepší dokument k vzhliadnutiu. ()