Život je hra

• angličtina Match (festivalový názov)
Komédia / Krátkometrážny
Česko, (2018–2020), 4 h 6 min (Minutáž: 10–15 min)

Michal Suchánek, Petr Marek, Václav Marhold, Jenovéfa Boková, Vojtěch Hrabák, Roman Vaněk, Pavel Mencl, Jakub Klingohr, Anna Fialová, Michal Balcar (viac)

Desetidílná adaptace norského sitcomu o klukovi, kterému je něco přes dvacet a má problémy jako někdo, komu je přes dvacet, takže chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot. Štěpán je navíc neustále sledován dvěma „sportovními“ komentátory, kteří se se svou komentátorskou budkou ocitají u všech klíčových okamžiků jeho života, včetně těch intimních. (MALL.TV)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (10)

Zbavit se přísavky (2020) (S02E01)

Už jsem v to ani nedoufal, ale po boku současného vysílání první sezóny na domácký Mall.TV dorazila sezóna druhá a začala naprosto skvěle. Posunem není jen delší stopáž, ale také zapojení vícero známějších tváří, třebaže si přišli jen štěknout. Prozatím velká spokojenost s návratem Havlise. ()

Zapřít sám sebe (2020) (S02E02)

Sice ne tak úderně vtipný díl jako ten předchozí, i tak ale povedené rozvinutí Štěpánových trampot. Líbí se mi častější zapojení hokejového slangu z úst našich moderátorů. ()

Udělat to Evě (2020) (S02E03)

Dle mého trochu sušší epizoda, i tak se ale dostavilo pár povedených vtípků od našich dvou bezkonkurenčních moderátorů. ()

Zachránit přátelství (2020) (S02E04)

Honzu Komínka mám rád už od jeho hereckých prvopočátků v Horákových a líbí se mi, že v pořadu Ukaž káru "na plnou hubu" prohlásil, že si projekty nevybírá, ale kývne téměř na nabídku jakéhokoli charakteru. A zrovna v případě epizodní role do miniseriálu na Mallu si ostudu rozhodně neudělal. ()

Konečně se vyspat (2020) (S02E05)

O žádném scenáristickém posunu se v rámci pátého dílu příliš mluvit nedá, leccos ale opět zachraňují vtípky Michala Suchánka a Petra Marka. ()

Zjistit pravdu (2020) (S02E06)

Sice je znát tvůrčí snaha věci co nejvíce vyhrotit (jinak by totiž koncept seriálu ztrácel smysl), tentokrát ale nemůžu zkousnout, že mi chování postav absolutně nesedlo a právě proto mi průběh 6. dílu vůbec nebavil. ()

Vyhnout se rozchodu (2020) (S02E07)

První série byla svými díly hodně rozmanitá a hlavně legrační. Teď se jede více a více na vážnou notu už několik desetiminutovek jen ohledně děr ve vztahu a to mi nepřijde příliš atraktivní v rámci tohoto žánru. ()

Zbavit se holky na jednu noc (2020) (S02E08)

Dost možná nejzajímavější díl celé druhé sezóny. Už jen proto, že jsem se při jeho sledování vrátil k pocitům, které ve mně vřely při sledování sezóny první. ()

Nezvracet v taxíku (2020) (S02E09)

Leckoho zajisté odradí už titul epizody, ale ruku na srdce, kdo se v životě nedostal do obdobné situace. Jediné, co u této části nedoporučuju, je večeře. ()

Dostat Evu na koncert (2020) (S02E10)

Vskutku příjemné zakončení celosezónního tažení za Evou. Jen jsem tak trochu tajně doufal, že v úplném závěru zase dojde na střet našeho hrdiny s vypravěči. V první sezóně to byla parádní scéna. ()