Život je hra

• angličtina Match (festivalový názov)
Komédia / Krátkometrážny
Česko, (2018–2020), 4 h 6 min (Minutáž: 10–15 min)

Michal Suchánek, Petr Marek, Václav Marhold, Jenovéfa Boková, Vojtěch Hrabák, Roman Vaněk, Pavel Mencl, Jakub Klingohr, Anna Fialová, Michal Balcar (viac)

Desetidílná adaptace norského sitcomu o klukovi, kterému je něco přes dvacet a má problémy jako někdo, komu je přes dvacet, takže chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot. Štěpán je navíc neustále sledován dvěma „sportovními“ komentátory, kteří se se svou komentátorskou budkou ocitají u všech klíčových okamžiků jeho života, včetně těch intimních. (MALL.TV)

Recenzie používateľa fabecc1222 k tomuto seriálu (23)

Zbavit se holky na jednu noc (2020) (S02E08)

Příjde mi, že tvůrci mají nějakou úchylku na záchody a kadění, jinak si nedokážu vybavit tak velkou četnost scén z tohoto prostředí... Pochopitelně, dosti nechutné, a srážející tak hodnocení dolu. Stejně tak, jako příšesné bombarďáky (která holka si tohle vezme na párty???). Po pár dílech mě potěšili hlášky komentátorů, hlavně ty s náražkou na geologický vývoj Země, s kterým se teď potýkám v rámci přípravy na státnice. ()

Nezvracet v taxíku (2020) (S02E09)

Podle názvu dílu jsem čekal velký průser, ale kupodivu nakonec díl vcelku pozitivně překvapil, a patřil k tomu lepšímu z 2. řady. V tomto případě se jednalo o díl, kdy byli asi nejlepší hlášky komentátorů, děj jako takový nepřinesl nic moc nového, a obligátní záchodová scéna taktéž nesměla chybět. ()

Dostat Evu na koncert (2020) (S02E10)

Závěr řady se nese v podobném duchu, jako předchozí díly, takže humor v samotném ději příliš nehledejte... Komentátoři naštěstí k závěru série nabrali formu, a už klasicky se daří fóry vztažené ke geologii. Jako bonus pak pobaví také parodie na Vlastu Vláška "DEJ MU TO!" (https://www.youtube.com/watch?v=XlZ4sHAbCRk) ()