Martin Duran (Beau Knapp) sa po smrti svojej matky odsťahuje do New Yorku, kde pracuje ako rizikový analytik banky Omni corp. Neskôr ho presunú na pobočku do jeho rodného mestečka Elba, kde odhaľuje pranie špinavých peňazí ruskou mafiou... (Jadro)

fafejt001

DVA bratři a fotřík napravují vztahy . Do poloviny je tak nějak nuda , pak se to nějak pohne kupředu .Závěr jako vždy přestřelka a fotřík usedá na verandu a spokojeně sleduje život kolem farmy . To je tak nějak zhruba . Nechybí nějaká ta ženská do počtu a kámoš co jede na krypto měně . Shrnuto - žádná sláva . ()

Marze

Je to solidní práce, decentní pohádka o temném světě kryptoměn, ale je to nezodpovědně smontováno s absurdní zápletkou, že to nedrží moc pohromadě a stává se to neuvěřitelným. Tahle oblast pro experty neudrží pozornost průměrného diváka . Postavy jako by byly pomocí copy a paste přemístěny ze stovek filmů. ()

bourec

Jako i přes naprostou neznalost všech pojmů,co ve filmu zazněly člověk ten základ chápe.Námět rozhodně ne špatnej , ale Stalberg to pojmul dost na bačkoru,asi nechtěl úplně přímočaře na věc,takže film ozvučil děsnou ambientní hudbou,což je u mě vždycky 20% dolů v hodnocení,dal tam spousta úplně na hovno vypadajících scén.Ty navíc doslova bijou do očí.A do hlavní role vrazil nevýraznýho týpka,další přešlap.A tak mě potěšil jen K.Russell,toho múžu vždycky.Průměr,ale mám pocit,že je to škoda.Poslal bych tam Washingtona,aby to vyčistil.Ten ruský mafie umí.50%. ()

Morholt

I když mi finanční kriminalita spojená s kryptoměnou nic neříká, tak tady mi vše bylo celkem jasné. Toho si cením. Zároveň nemůžu říct, že by si film nedokázal udržet pozornost, nebo že by vyloženě nudil. Na druhou stranu všechny rozehrané linky jsou nedotažené, místy nedrží pohromadě a příliš se nepovedl ani casting, kterému vévodí nesympatický hlavní hrdina. Šedý průměr. 50% ()

Declen

Na jednu stranu mi to připomnělo jednu z horších stránek krypta, kdy spousta firem získala peníze hlavně tím, že na sebe nalepila slovo Blockchain/Crypto/Bitcoin a tím se do ní začali lít peníze horem dolem. Na tomhle principu film funguje. Natočíme naprosto klišoidní škvár a nějak tam nalepíme kryptomněny ať je to cool. Fuj. ()