Nicky Jam feat. Will Smith & Era Istrefi - Live It Up

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA / Portoriko / Kosovo, 2018, 3:56 min

LuiCJ

Live It Up je úplne prvá skladba, ktorú som od amerického hudobníka Nickyho Jama počul. O tom, že je to hymna Majstrovstiev sveta 2018 som sa dozvedel až po skončení šampionátu. Ja ako človek, ktorý počúva rôzne žánre hudby, hodnotím toto dielo veľmi pozitívne. Ide o kombináciu techna a reggae s prvkami rapu. EDM počúvam z nekonečnej škály žánrov najviac. Techno sa radí práve k žánrom spadajúcim pod elektronickú tanečnú hudbu. Dosvedčuje to aj jeden z producentov tohto diela, americký DJ Diplo. Bežne nepočúvam jeho skladby, ale musím povedať, že v tejto je vidieť jeho čistú prácu. Will Smith mi je známy z filmového priemyslu a o kosovskej speváčke Ere Istrefi som počul po prvý krát. Samotná skladba je veľmi pekná a povzbudivá. Čo sa týka videoklipu, ten je tiež zručne natočený, obsahuje aj zábery z rôznych zápasov. Ja som nadmieru spokojný a musím povedať, že toto dielo som ako hymnu vôbec neočakával. Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 bol ozaj krásny čas, ktorý mi bude táto skladba pripomínať. ()

• Skladba byla oficiální písní Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku. (BMW12)