Greenovi ve velkoměstě

• USA Big City Greens
USA, (2018–2024), 36 h 41 min (Minutáž: 22–23 min)

Chris Houghton, Marieve Herington, Bob Joles, Artemis Pebdani, Shane Houghton, Zeno Robinson, Anna Akana, Wendi McLendon-Covey, Luke Lowe, Andy Daly (viac)

Greenovi se přestěhovali z venkova do velkého města. Musí se přizpůsobit novému životnímu stylu, což přináší řadu humorných situací. (Disney Channel)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (38)

Harvest Dinner/Winner Winner (2019) (S01E22)

Už se z toho bohužel stává takový klasický mustr - první díl celkem dobrý, druhý hodně průměrný a nijak zvlášť zajímavý. Rád bych, aby se to konečně zlomilo a mohl se ještě dočkat epizody, které dám plný počet. Na začátku seriálu totiž takových bylo docela dost. Lepší díl: Harvest Dinner. Silné 3* ()

Night Bill/Cheap Snake (2019) (S01E23)

Konečně zase jedna epizoda, ve které se mi líbily oba díly. Sice skoro nastejno, na plný počet bych neviděl žádnou, ale i tak se mi obě celkem dost líbily. A jedna na ten plný počet popravdě skoro byla... Lepší díl: Cheap Snake. Silné 4* ()

Hiya Henry/People Watching (2019) (S01E24)

Ale jo, sice ani jeden díl nebyl zrovna geniální, ale u obou musím říct, že se mi líbily. Ta první tou Cricketovou fobii a ta druhá zase nápadem, ale jak už tady bývá běžné, ten první u mě zase o něco málo vyhrává. Lepší díl: Hiya Henry. 4* ()

Valentine's Dance/Green Streets (2019) (S01E25)

Druhý díl bohužel zase průměr, i když potenciál rozhodně měl, ale první epizoda se překvapivě dost povedla. Sice skončila tak jak se dalo čekat už podle jejího názvu, ale když pominu to, tak jsem se u ní dost dobře bavil... Lepší díl: Valentine´s Dance. Slabé 4* ()

Hurty Tooth/Sleepover Sisters (2019) (S01E26)

No hurá, konečně nějaká epizoda, která je celkově na plný počet! Tady jsem se u obou dvou dílů sktečně skvěle bavil a hlavně jsem rád za návrat Andromedy, která je pořád úžasně ujetá a vždycky mě dokáže fascinovat, čemu všemu ta holka věří :D Akorát Cricket byl v obou epizodách docela chudák - ačkoli, i tady platí jak se to vezme. Lepší díl: Sleepover Sisters. 5* ()

Trailer Trouble/Mansion Madness (2019) (S01E27)

Standartní epizoda, až tedy na to, že lepším dílem je tu výjimečně ten druhý. Lepší díl: Mansion Madness. Slabé 4* ()

Park Pandemonium/Cricket's Biscuits (2019) (S01E28)

Celkem fajn epizoda, která sice není dokonalá, ale oba díly jsem si patřičně užil a oba měly dostatek dobrých nápadů, tudíž za mě spokojenost. Lepší díl: Park Pandemonium. Silné 4* ()

Skunked/Axin' Saxon (2019) (S01E29)

Díl s "vraždou" Saxona a psychopatickou Tilly naprosto super a dal bych za něj plný počet bez váhání, jen škoda, že ten první díl se skunky na ni prostě nemá a spíš mi přišel jako jeden z těch nejslabších za celý seriál. Takže takové dost rozporuplné dojmy z téhle epizody mám, protože takový kvalitativní rozdíl tady ještě nebyl. Na 4* to vidím, ale nedokážu se rozhodnout, jestli na slabé nebo čisté, tak to zatím radši nebudu specifikovat. Lepší díl: Axin´ Saxon. ()

Cricket's Place/Volunteer Tilly (2019) (S01E30)

Sice tu jeden díl převažuje nad druhým, ale zase bych tu epizodu neoznačil jako klasickou. Oba ty díly se mi totiž dost líbily, oba měly dost do sebe, u obou jsem se bavil a oba bych si klidně pustil znova. A když tak nad tím přemýšlím, na ten plný počet to ještě jen tak tak bude. Lepší díl: Volunteer Tilly. Slabých 5* ()

Cricketovo charisma / Potíže s autem (2019) (S02E01)

Solidní začátek druhé série se dvěma skvělými díly. Očividně byla blbost si od toho dávat pauzu, ale o to víc teď můžu být rád za to, že mi některé z postav přirostly k srdci a hlavně kvůli nim jsem se rozhodl na tu druhou sérii vrhnout takhle rychle. Lepší díl: mám to nastejno. 5* ()

Městská legenda / Kašna přání (2019) (S02E02)

Návrat ke klasickému schématu dílů, kdy ten první je podstatně lepší než ten druhý, jenže tady to bylo v takovém podání, že se mi i ten druhý díl skutečně líbil. Oba navíc mají plno dobrých nápadů, vtipných scén a skvělou ústřední zápletku. Lepší díl: Urban Legend. Slabých 5* ()

Ve výtahu / Špatný influencer (2019) (S02E03)

Vlastně bych jen kopíroval komentář k minulé epizodě, až tedy na výjimku, že ten druhý díl zas tak skvělý nebyl. Sice se mi líbil, rozjíždí zajímavý námět a má dobré poselství, ale není zrovna nejlíp ukočírovaný. Jinak ale velká spokojenost u obou dílů a 2. série Greenů začala podle mě skutečně skvěle. Navíc první díl je naprosto skvělý snad úplně vším, včetně toho lehce dojemného konce - ale jak se objeví v nějakém díle něco z osobního života Glorie, čekat se to dá. Lepší díl: Elevator Action. Silné 4* ()

Vánoce u Greenů (2019) (S02E04)

Vůbec poprvé jsem u tohohle seriálu místy trpěl. Doufal jsem určitě ve víc, než jen na muzikál s tak přehnaným počtem písniček, že by na to ani ty nejmuzikálovější epizody MLP:FiM neměly... A i přes pár lehce povedených scén jsem se nemohl ubránit nudě a hlavně dojmu, že tu je skutečně velký nedostatek nápadů, kterými tenhle seriál někdy jenom hýří... 2* ()

Zúčtování / V nočním klubu (2019) (S02E05)

Po průseru z minula je to celkem příjemný návrat k tomu dobrému, ale pořád ne k tomu nejlepšímu. Navíc od dílu s Andromedou jsem předem čekal víc, jenže tady ve finále vyšumí celkem do prázdna. Aspoň že ten první díl slibuje něco zajímavého do budoucna a už podle názvů epizod druhé série mi je jasné, kdy se toho dočkám... Lepší díl: Reckoning Ball. 4* ()

Falešná popstar / Fotbalový kemp (2020) (S02E06)

Tady mám u obou dílů jen pár drobných výhrad, ale jinak se mi oba líbily hodně a to i svými nápady, které sice určitě nejsou originální, ale oba byly dobře vedené. A prvnímu dílu nemůžu nedat plný počet už jen z toho důvodu, že tam je jeden totálně vyšinutý fanoušek a mě osobně tenhle typ postav baví vždycky nejvíc :D Lepší díl: Impopstar. Slabých 5* ()

Vedro k padnutí / Nevěřící Bill (2020) (S02E07)

Tak tohle bylo fakt hodně, hodně slabé a nemile mě to překvapuje, protože zatím byla druhá série rozjetá slušně (když pominu vánoční epizodu). Tohle ale vůbec nefungovalo, druhý díl sice jakž takž šel a něco vtipného se v něm našlo, ale v rámci ostatních dílů jsou oba fakt jedny z nejhorších a ten první je zatím nejhorším... Lepší díl: Bill-iver. 2* ()

Žralok útočí / Pán snů (2020) (S02E08)

Druhý díl byl celkem povedený, ačkoli ani ten nebyl bůhvíjak dokonalý, ale dostatečně zachránil ten předchozí, který byl celkem hodně průměrný. Stejně mi ale přijde, že nejlepší časy to už má za sebou a teď ta kvalita začíná značně upadat... No, snad ne. Lepší díl: Dream Weaver. Silné 3* ()

Další level / Zdivočelý Cricket (2020) (S02E09)

Netuším, kde se stal problém a kde to začalo tak upadat, ale poslední tři epizody byly fakt dost slabé. V téhle navíc mají oba díly dobrý námět, ale jako by se tvůrcům z toho nepodařilo vytěžit tolik co dřív a tak je to celé takové, no... mdlé. A u druhého dílu je to znát o to víc, protože měl slušný rozjezd, ale skončil úplně nijak... Lepší díl: mám to nastejno. Lepší 2* ()