Greenovi ve velkoměstě

• USA Big City Greens
USA, (2018–2024), 36 h 41 min (Minutáž: 22–23 min)

Chris Houghton, Marieve Herington, Bob Joles, Artemis Pebdani, Shane Houghton, Zeno Robinson, Anna Akana, Wendi McLendon-Covey, Luke Lowe, Andy Daly (viac)

Greenovi se přestěhovali z venkova do velkého města. Musí se přizpůsobit novému životnímu stylu, což přináší řadu humorných situací. (Disney Channel)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (38)

Space Chicken/Steak Night (2018) (S01E01)

A jo, fakt to má něco do sebe a skutečně to je vtipné, jen to zatím celé hodně stojí na Cricketovi a ostatní postavy jsou poněkud nevýrazné, ale to se časem předpokládám změní. Ale i teď je to fajn, tak uvidím, s čím přijdou další epizody. Lepší díl: Steak Night. 4* ()

Cricket Versus/Blue Tater (2018) (S01E02)

Pár určitých drobností mi vadilo, ale bylo jich tak málo, že nemám problém dát plný počet. Obě ty epizody byly skvělé a obě perfektně fungovaly včetně humoru a přesně to od toho chci. Navíc už teď se začínají víc projevovat i ostatní postavy. Lepší díl: Blue Tater. Slabých 5* ()

Swimming Fool/Tilly's Goat (2018) (S01E03)

Takový zvláštní jev mi zde nastal. První díl zpočátku jen nahodil pár slabých dějových linek, které ale byly nakonec naprosto dokonale propojené a dokázaly mě i dost pobavit, zatímco ten druhý začal solidním námětem, který ale vyvrcholil dost mdle. Tudíž ve zkratce, nic nemusí být takové jak se zpočátku tváří. Ale i tak se mi ty epizody líbily obě, to určitě. Lepší díl: Swimming Fool. 4* ()

Cricketsitter/Backflip Bill (2018) (S01E04)

Poněkud slabá epizoda, kde oba díly jsou tak někde na hranici průměru a ani jeden není zrovna moc povedený. A tentokrát ani nenapíšu, jaký díl se mi líbil víc, jelikož to bylo fakt nastejno... 3* ()

Gramma's License/Bear Trapped (2018) (S01E05)

První epizoda naprosto skvělá s perfektními nápady, ta druhá jen lepší průměr. Ale i tak jsem docela spokojený. Lepší díl: Gramma´s License. 4* ()

Photo Op/Remy Rescue (2018) (S01E06)

Tak tady se mi oba díly líbily skoro úplně stejně, ale víc pro mě o trošičku vyčnívá ta druhá, jelikož jsem konečně viděl Remyho rodiče. Ale i tak mi Remy pořád trochu leze na nervy, i když tam zobrazuje chybějící charakter, jaký v rodince Greenových není. Lepší díl: Remy Rescue. 4* ()

Gridlocked/Mama Bird (2018) (S01E07)

Tož stejně jako minule - i tady se mi líbily všechny díly stejně. Akorát tady bych si lepší díl asi nevybral, jelikož každý měl dost do sebe a zároveň mi každý něčím vadil. 4* ()

Welcome Home/Raccooned (2018) (S01E08)

Dost se divím, že díl Welcome Home nebyl zároveň pilotním. Vždyť to je úplný začátek seriálu, tak krásně by se tam hodil místo toho, co je oficiálně pilotem (to by mohl být až ten druhý díl, protože se tam poprvé objeví Remy)... Ale jinak se mi ten díl líbil hodně a ačkoli ten druhý byl o poznání slabší, ani o něm nemůžu říct, že by se mi nelíbil. Lepší díl: Welcome Home. Silné 4* ()

Fill Bill/Critterball Crisis (2018) (S01E09)

Dva víceméně průměrné díly, bohužel obě slabší než všechno co už bylo předtím... Lepší díl: Fill Bill. 3* ()

Parade Day/DIY Guys (2018) (S01E10)

Trochu lepší než předtím, obzvlášť druhá epizoda to vytáhla nahoru, ale jako celek je to pořád docela průměr. Lepší díl: Parade Day. Silné 3* ()

Gargoyle Gals/Supermarket Scandal (2018) (S01E11)

Holka konspirátorka je dost dobrá a doufám, že se tu ještě někdy objeví, protože ta by mi mohla zajistit dost slušnou zábavu. Škoda jen že, ten druhý díl na ten první moc nemá, ale nic to nemění na tom, že jsem si oba díly užil. Lepší díl: Gargoyle Gals. Silné 4* ()

Barry Cuda/Suite Retreat (2018) (S01E12)

Tak tady se mi ty díly líbily oba a u obou jsem se dobře bavil, jen ten první mi sedl o něco víc, protože mám rád mysteriózní zápletky... Lepší díl: Barry Cuda. 5* ()

Family Legacy/Paint Misbehavin' (2018) (S01E13)

A i tady ty díly fungují hodně dobře, ale opět pro mě o něco málo vítězí ten první. Sice nebyl zas tak vtipný, ale měl hodně dobrou zápletku a vlastně i pointu, nakolik se dala očekávat. Ale druhý díl zase měl naprosto geniální hlášku, u které jsem se nějakou dobu smál nahlas a určitě si ji budu dlouho pamatovat... Lepší díl: Family Legacy (ale ne o moc). Slabých 5* ()

Rated Cricket/Homeshare Hoedown (2018) (S01E14)

Tak tady se to opět dost povedlo u obou dílů, ačkoli ani jeden nebyl úplně dokonalý - ale to neznamená, že bych nebyl spokojený. Ale stejně ten plný počet nakonec dám, protože u obou jsem se bavil dost dobře. Lepší díl: Rated Cricket (protože v něčem to bylo fakt přesně a dokonalé). Slabých 5* ()

Cricket's Shoes/Feud Fight (2018) (S01E15)

Nebylo to špatné, oba ty díly mají něco do sebe, ale celkově mi to v porovnání s těmi předchozími epizodami přišlo poněkud slabší... Lepší díl: Feud Fight (kvůli nápadu). Slabé 4* ()

Breaking News/Cyberbullies (2018) (S01E16)

Docela slabota. Oba díly měly své vtipné scény, ale jinak jsem se u obou docela nudil a ani jedna neměla takovou zápletku, která by mě víc zaujala. Obzvlášť ta druhá se skutečně moc nepovedla. Lepší díl: Breaking News. Slabé 3* ()

Tilly Tour/Dinner Party (2018) (S01E17)

První díl naprosto super, na takovou ujetou prohlídku bych šel hnedka taky :D Druhý opět jeden z těch slabších (i přes pár povedených momentů), ale celkově spokojenost. Lepší díl: Tilly Tour. 4* ()

Coffee Quest/Phoenix Rises (2018) (S01E18)

Bylo zajímavé, jak to u obou dílů zvážnělo, jenže u toho prvního to fungovalo i s vtipnými scénami, v tom druhém moc ne. Ten ale zachránil dost překvapivý zvrat v závěru, který bych spíš ale čekal na konci celé série. To ale nemyslím jako výtku, ten druhý díl to fakt dost oživilo. O to zajímavější ale bude sledovat to, kam se to celé vyvine... Lepší díl: Coffee Quest. Slabé 4* ()

Big Deal/Forbidden Feline (2018) (S01E20)

První díl se mi celkem líbil, jelikož má takové, na zparodování vděčné téma, ale druhý už za moc nestál a přišel mi hlavně nudný. Začínám mít pocit, že tu takových dílů pomalu přibývá. A hlavně jsem čekal, že se vysvětlí to, co se stalo dvě epizody zpátky. Předchozí díl je nějaký halloweenský speciál, co se ani do Česka nedostal, tam bych s tím neměl problém (až ho tedy někdy snad uvidím), ale tady už tomu vůbec nerozumím... Lepší díl: Big Deal. Silné 3* ()

Uncaged (2019) (S01E21)

Po té úvodní scéně jsem se dost bál, aby z toho nevypadla nějaká agitka, ale naštěstí moje obavy byly zbytečné. A překvapivě jsem si tu epizodu i docela užil, byť nefungovala po celou svoji dobu. Hlavní ale stejně je, že už konečně vím, jak se to celé má s tou jejich mámou. Jen u toho závěru jsem čekal něco míň pozitivního, každopádně to vypadá, že se tu Nancy čas od času ještě objeví, aspoň doufám. 4* ()