Vězení zvané Země

• USA A Prison on Earth
všetky plagáty

Bytosti přicházející z vesmíru. Jsou neviditelní, mají vyšší schopnosti než lidé, a tak už dlouhá léta manipulují společností a ovládají Zemi. Většina z nás si neuvědomuje, že tato individua řídí a kontrolují náš život, jsou ale také tací, kteří s nimi neúnavně bojují. Ve více než hodinovém dokumentu Vězení zvané Země najdete celou řadu zajímavých faktů o UFO, mimozemských civilizacích a jejich záměrech na Zemi. Přináší také svědectví o tom, jak určité skupiny lidí jim ze zištných důvodů v realizaci jejich záměrů pomáhají, ale také o těch, kteří se snaží Zemi před jejich nadvládou zachránit. (WAR TV)

slunicko2

Vše je prozrazeno. Neexistují žádní bohové ani mimozemšťané. Jsme ovládáni bytostmi z jiné dimenze. 1) V naší dávné minulosti přišly zářící bytosti, umístily na Zemi Strážce a darovali lidem civilizaci. Zkřížily se s lidmi a dali vzniknout hybridům. Ti nám dodnes vládnou._____ 2) Někteří Strážci se vzepřeli, což vedlo k válkám. Nicméně však války pod vedením hybridů mají očividně jiný důvod._____ 3) Jak to víme? Bytosti jsou neviditelné. Lze je však poznat, pokud se dostaneme do změněného stavu vědomí._____ 4) Proč to ony bytosti dělají? Živí se totiž energií a my jim k tomu přispíváme svými emocemi. Jsme tedy potrava pro démony z jiného světa. Náboženství, rozdílnosti, nenávist ke členům vlastního rodu, to vše je uměle generováno, aby se u lidí vybudily emoce._____ 5) Co s tím? Řešení je prosté: vystoupit ze systému a vrátit se do úzkého sepětí s přírodou. Pak zavládne láska a mír._____ 6) Pokud od tohoto tzv. dokumentárního filmu očekáváte fakta, pak vězte, že marně. Snímek slouží jako amatérsky zpracovaná ilustrace výše uvedených tezí. Přečtěte si je a ušetříte hodinu svého života. Na režiséra (v titulcích uvedený jako Gabriel) se ale nehněvejte. Nechcete přece přikrmovat démony. ()