Krejzovi

Česko, (2018–2019), 116 h 10 min (Minutáž: 58–73 min)

Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa, Štěpán Tuček (viac)

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina. (TV Prima)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (5)

Krejzovi (2018)

Kdo najde deset rozdílů mezi Krejzovými a jiným primáckým komediálním seriálem vyhrává psa Nováka. Jedinou věcí, kterou si tento seriál zapamatuji ( sorry jako ale neviděl jsem komplet ) je ta akce s výměnou postavy Postráneckého za Navrátila. ()

Narozeninová překvápka (2018) (S01E01)

Krejzovi asi mají evokovat slovní spojení crazy komedie, ale něco zábavného nebo aspoň vtipného, aby člověk hledal lupou - já nic nenašel. Je to barevné, dobře bohatě obsazené ( dokonce žolík z Boty jménem Melichar se mihne ) ale je to upištěné, trapné, nezábavné takže to nezachrání ani Revai a roztomilá zvířátka. ()

Množení králíků (2018) (S01E02)

Oproti předpokladům jsem dal i druhý díl krejzyseriálu Primy.. akce s králíkama by nějaký zdravý zábavný základ měla, upřímně jsem se poprvé i zasmál, když se smáli stěhováci Martin Hub a spol. ale jinak podtrženo sečteno - dokonce účast celebrity Boučka nepomohla, věci kolem přednášky v rádiu byly neskutečně trapné. Všiml jsem si zvláštního jevu - časté scény, kdy se kolektiv směje až se za břicho popadá jednotlivcům, taková zlá legrace smát se v přesile proti slabšímu, zdá se že scénáristu v dětství šikanovali, tak si to kompenzuje podvědomě tímto. ()

Koza Květa (2018) (S01E03)

Když řekne slovo Koza Hybnerová poprvé jde to, když řekne slovo kozy Natálie Halouzková tak je to ještě hot, ale když to slovo začnou omílat všichni tak to vtip neudělá, ikdyž dají kozu na střechu altánu. ()

Rozhuda (2018) (S01E10)

Akt ve spodním prádle? Nová definice podle tv řachandy komerční televize. Ale jo, ta zrzka má šmrnc tak jedna hvězda. ()

Zemřel Václav Postránecký

Zemřel Václav Postránecký

08.05.2019

Ve věku 75 let zemřel po těžké nemoci herec Václav Postránecký. Postránecký se vyučil zámečníkem, většinu života ale strávil buď před kamerou, nebo v divadle. Účinkoval ve Slováckém divadle, později… (viac)