Krejzovi

Česko, (2018–2019), 116 h 10 min (Minutáž: 58–73 min)

Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa, Štěpán Tuček (viac)

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina. (TV Prima)

Recenzie používateľa suzanne1997 k tomuto seriálu (2)

Narozeninová překvápka (2018) (S01E01)

V úvodu obsahu píšou, že je to komediální seriál. No, upřímně?, já fakt nevím. V první půl hodině jsem se nedozvěděla zhola nic a okamžiky, kdy jsem se opravdu zasmála by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Až v posledních dvaceti, co dvaceti, deseti minutách jsem se opravdu za břicho popadala, alespoň tedy v rámci možností. Doporučovat to asi nemá cenu, uvidím, co se z tohoto seriálu vyvine. Každopádně podle prvního dílu předpokládám, že tvůrci zase šlápli krapet vedle a vzali si na sebe příliš velké sousto. ()

Množení králíků (2018) (S01E02)

U tohoto dílu jsem se o poznání více bavila. Vtipy to tady v porovnání s tím především jenom hýřilo a o zábavu tudíž bylo, alespoň tedy z části, postaráno. Stále více mě baví Danka a její práce v rádiu, ale ani to nedorozumění s králíkem nebylo úplně k zahození. Domácí vinárnička to dokonale doplnila a zábava byla na světě, alespoň tedy pro část tohoto dílu. Pokud to půjde podobným pozitivním tempem, seriál nemusí být tak strašný, jak se na první pohled zdá. ()

Zemřel Václav Postránecký

Zemřel Václav Postránecký

08.05.2019

Ve věku 75 let zemřel po těžké nemoci herec Václav Postránecký. Postránecký se vyučil zámečníkem, většinu života ale strávil buď před kamerou, nebo v divadle. Účinkoval ve Slováckém divadle, později… (viac)