Kráľovské srdcia

(TV film)
  • Česko Královská romance (viac)

Kelly (Cindy Busbyová) a jej otec Hank Pavlik (James Brolin) dostanú nečakanú správu, že zdedili pozemok v cudzej krajine. Po svojom príchode sa dozvedajú ďalšiu nečakanú novinku – spolu s pozemkom zdedili celé kráľovstvo! Kelly pracuje ako asistentka profesora literatúry na univerzite a s hlavou v knihách vždy snívala o láske ako z románov Jane Austenovej. Po tom, čo jej zomrela mama, už s otcom nie sú si takí blízki. V kráľovstve Merania sa však osud oboch celkom zmení. Hank sa stáva kráľom a Kelly konečne spozná svojho vysnívaného pána Darcyho. (TV JOJ)

Slartibarkfast

Otřesně levná záležitost s hloupým a jednoduchým příběhem. Odpad jsem nedal asi jen ze soucitu. A taky proto, že znám i horší filmy a pořady, pro které by mi už nezbyla ve stupnici alternativa. Přesto děsivý a laciný zážitek. 15% ()

sepp odpad!

Tak jestli si něco zaslouží "odpad", tak je to tenhle kousek. Hovadina od začátku do konce, pozitivum jsem žádné fakt nenašel. Když vám někdo nabídne koukat na tenhle film, odpovězte slovy klasika: "NE! Radši knihu!". ()

Elyssea

Upřímně se přiznávám, zapla jsem to jenom kvůli Makepeacové (Glynis Barber). Jinak jde o typickou produkci Hallmarku, ve které se do Evropy nacpou malinká téměř absolutistická královstvíčka, a nějací Američané zjistí, že jsou v pořadí na trůn a právě na ně přišla řada. V tomto případě je králem kovboj James Brolin aneb stereotyp chlapa z Montany, který nesundá klobouk ani uvnitř (a u jídla) a nejradši má svého psa a dobře vychlazené pivo. Jeho velmi vzdělaná a intelektuálně založená dcera, která učí Pýchu a předsudek na univerzitě, má magistra z anglické literatury. Což je vtipné, protože jsem se dostala na úroveň hrdinky Hallmarku se svým vzděláním. Do toho je tu podkoní, který vystudoval na Oxfordu a sousední král, který... je absolutně nezajímavý. Kromě ekonomické záchrany království chovem dobytka se ve filmu vlastně nic nestane. Nejzajímavější jsou rumunské lokace a to, že jako čajový porcelán se v královské rodině používá ten s cibulákovým vzorem. Tudíž kdykoli si dám kafe u babičky, můžu se cítit jako princezna z Hallmarku. A co víc si člověk může přát v sobotu ráno. ()