Skúsenému detektívovi Harrymu Ganetovi (Mike Doyle) je pridelený nový spolupracovník. Ich prvý zásah sa odohráva v dome, ktorého majiteľ spáchal samovraždu. Pri prehliadke domu nájdu dievča, ktoré býva v dome zvanom Nocturna. V tomto sídle je skrytých veľa tajomstiev a Harry vie, že by tam s dievčaťom nemal chodiť. Jeho kolega však do domu vstúpi a dostane sa do konfliktu s jeho obyvateľmi. Dvojica detektívov sa tak znenazdajky ocitne vo vojne medzi dvomi mocnými rodmi upírov, z ktorej ešte žiadny človek nevyviazol živý. (Marceloo)

Marceloo

Skúsenému detektívovi Harrymu Ganetovi (Mike Doyle) je pridelený nový spolupracovník. Ich prvý zásah sa odohráva v dome, ktorého majitel spáchal samovraždu. Pri prehliadke domu nájdu dievča, ktoré býva v dome Nocturna. V tomto dome je skrytých vela tajomstiev a Harry vie, že by tam s dievčaťom nemal chodiť. Jeho kolega však do domu vstúpi a dostane sa do konfliktu s jeho obyvatelmi. Dvojica detektívov sa tak znenazdajky ocitne vo vojne medzi dvomi mocnými rodmi upírov, z ktorej ešte žiadny človek nevyviazol živý. - Horory s upírmi mám celkom rád, ale tento ma velmi nezaujal. Celé mi to prišlo strašne ponaťahované a zmätené a keď už sa objavila nejaká zaujímavá scéna, hneď sa aj stratila. Postavy ma nedokázali nijak zaujať, aj keď upíri vyzerali celkom dobre. Myšlienka dvoch znepriatelených rodov, medzi ktoré sa pripletú policajti mi pripadala zaujímavá, ale nedostala dostatočné prevedenie. V deji bolo vela súvislostí, ktoré neboli vysvetlené, a tak mi po skončení nebolo všetko úplne jasné. + herec zo 7500 ()

oveckaoa

2 policajti se dostanou mezi dva klany upírů (jedni vysávají děcka druzí zločince a kriminálníky) jelikož jeden z nich na jeden klan upírů udělá dojem tak jich vezmou k sobě s tím, že po nich chtějí, aby ten druhý klan zničil jeden policista má i motivaci navíc jelikož jeden ten klan mu zabil manželku. Problém je v tom, že je to levné zapomeňte na všechny efekty kdy se upíři rozprskli a hořely tady je stačí zastřelit revolverem navíc někteří z nich chodí přes den a nic se jim nestane a režisér si nedá tu práci ani něco vysvětlit. Na konci si to ženská rozdá s katanami s druhou ženskou a vypadá to divně ono celkově ten koncept nedává moc smysl, ale srát na to. 60 procent ( z toho tak 30 procent za ženské tady se kásting povedl). ()

Morholt

Dva policisté, ostřílený veterán a idealistický nováček, se zapletou do boje, který vedou znepřátelené upírské klany. Prkenné herce bych ještě jakž takž překousnul a to i proto, že jedna z upírek je kost k sežrání a dokázal bych mávnout rukou i nad televizním vizuálem, ale vystajlované vampýry s chováním afektovaných kokotů jsem prostě přejít nedokázal. 30% ()

George Stobbart

Detektívni parťáci sa počas vyšetrovania strateného decka zapletú do boja medzi miestnymi upírmi... Nepríliš výrazná, miestami až trochu otupná upírčina, pôsobiaca ako taký malý TV snímok. ()

kaylin

Film „Nocturna“ má několik docela dobrých scén, které vás můžou potěšit, a to hlavně skutečností, že tohle není nic přeslazeného, ale je to horor skutečně se zaměřením na temnější upírskou stránku. Upíři zde ale nevypadají nijak skvěle a jejich podobě, ale ani jejich oblečení, se mnoho času nevěnovalo. Je to škoda. Udělat je trochu více zvířecí, možná by to snímku pomohlo. ()