Mrazivý lov

• Česko Mrazivý lov (viac)

Clair Hamiltonovej (Gina Caranová), vojnovej veteránke z Afganistanu, unesú syna. Dohoda spočíva v tom, že ho vykúpi peniazmi, ktoré jej otec dlhuje vodcovi gangu. Počas odovzdávania však Clair zastrelí dvoch únoscov a vydá sa do hôr, aby na vlastnú päsť zachránila svojho syna. Clair ide na dohodnuté miesto vyzdvihnúť svojho syna a má pri sebe peniaze, ktoré od nej únoscovia žiadajú. Únoscovia však syna nevzali a strhne sa prestrelka. Jeden z lupičov Larsen (Brendan Fehr) utečie do divočiny a Clair ho prenasleduje. Všade naokolo sa hemžia hladní vlci a čoskoro je jasné, že ak chcú prežiť, musia sa dvaja stratení nepriatelia v lese spojiť a nájsť cestu von. Clair sa dozvie, že jej syna zadržiava zločinec, ktorého nazývajú Otec (Richard Dreyfuss). Osvojí si ukradnuté deti a predáva ich klietom, ktorí majú záujem. On sám je psychopat a nie je jasné, čo urobí v najbližších chvíľach. Clairinho syna Charlieho (Anton Gillis-Adelman) zločinec drží lese a odvádza ho na chatu, kde má dojednať podmienky jeho predaja novému klientovi. (TV JOJ)

]V[()Rt odpad!

Film tak špatnej, že jsem Dreyfussovi přál, aby ho během prvního natáčecího dne v těch lesích fakt roztrhali vlci. To by bylo mnohem důstojnější než paběrkování v podobných hnojích. Gina Carano neumí hrát, nikdy to neuměla a nikdy to umět nebude, ale v "Haywire" aspoň suprově nakopávala prdele. S tím je bohužel evidentně taky konec, protože se jala tu svou pořádně vypasit. Honička na skútrech je možná tou nejhorší, jakou jsem viděl. Celkově je akce na úrovni toho, co by natočili chovanci ústavu pro extrémní případy, kdyby jim někdo dal do ruky mobil a oni ho nějakým zázrakem nesnědli. ()

PROCESOR

Nádherná divoká příroda a všude sněhu, že vám z toho začíná být zima. Tím to, ale bohužel pomalu končí. Zápletka je klasická, unesený syn, ale pozor, teď přijde změna, nenastupuje Borec, ale Borkyně a to jeho máma, která sloužila v armádě, takže únosci jsou už teď v prde…, no a aby toho nebylo málo, má naštvaná maminka nějakou tajemnou symbiózu s dominantní samicí smečky vlků a to už mi přijde přátelé opravdu moc…. ()

oveckaoa

To byla nějaká ženská verze Terminátora křížená s Revenantem akorát bez medvěda nebo co ? Ženské unesou syna, ale únos se zvrtne a ona jde po únoscích všichni ze umírají její rukou nebo jich pokousají případně sežerou vlci, ale ona stále stojí na nohou a kromě škrábanců na sobě nic nemá. Dokonce i spadne z vodopádu a stále jí nic není a tak si říkám není to náhodou prequel Terminátora Temný Osud. David Hackl je režisér jednoho filmu Saw 5 od té doby díru ve světě neudělal a nejspíše i neudělá. ()

Acrobat odpad!

Na uvod sa musi povedat, ze najlepsim hercom, emociou, vzrusenim a ako tak prvkom ktory dokaze umoznit dopozerat film je sceneria prirody, sneh strom, vrch. Hackl absolutne nevyuzil to co ponuka kruta krajina. Tam kde Sheridan porcuje divaka v dychberucom Wind river, tu Hackl z Ginou rozohravaju sled pohyblivych nudnych obrazkov, kde niekto nieco hra, hovori, ale pru vsetkej ucte nikto nevie co. Tento film zacne stredom a konci nevedno cim. Chyba akekolvek spojenie, nejaka nit, co by film spajala. Absencia zlych, ludia bez charizmy, vlci do poctu. Mrazivy lov je lovom bez mrazu, precitnutia. Katastrofa v prirode. Katastrofa vo vztahu. ( videne 07.02.2020,Bdrip) ()

mmiram

Ty jo tak spatny herecky vykony a stupiditu deje sem dlouho nevidel:( a ten pad asi ze 100 m na konci filmu.. vyleze z vody, ok nic mi neni:D to by zavidel i Van Damme jako univerzalni vojak, vlastne snad i Aquaman. To proste ne:D Jedna hvezda za ty vlky, ale to se muzu kouknout treba na Animal Planet ()

• Film se natáčel od 18. března do 13. dubna 2019. (SONY_)