Valentine je presvedčená o tom, že miluje Jeroma, svojho najlepšieho priateľa o kolegu. Plánuje mu to povedať na romantickom mieste - nádhernom ostrove Bora Bora, kam obaja cestujú na služobnú cestu. Jej plán však prekazí Jeromova nová priateľka Céleste, ktorá sa k obom cestovateľom na poslednú chvíľu pridá. Valentine tak bude musieť zabojovať o lásku svojho života pred pobaveným zrakom miestneho sprievodcu Marca... (RTVS)

emma53

Ráda se podělím o své pocity z ostrova Bora Bora. Je to nádherné souostroví, kde jsem si popíjela limonádku alá David Morlet a nemusela o ničem jiném přemýšlet. Hudební podkres byl lahůdkou pro mojí někdy bolavou dušičku a téměř doslova jsem se ocitla na těch krásných místech, boříc nohy do jemného, mořského, bílého písku. ()

5Se

Tento film je pre mňa hodný 1*, totálne nezaujímavý. Môže mať význam pre ľudí čo navštívili tento ostrov a majú s ním spojené krásne zážitky, ale inak mi to vôbec neprišlo ako komédia, ani ako oddychová romantika. Som sklamaná z celkového spracovania. Už som videla oveľa zaujímavejšie francúzske romantické filmy, ktoré boli dokonca aj vtipné. ()

as-minor

Ak mám byť úprimný, tak počas celého filmu som počítal minúty do konca. Nebola to ani príjemná oddychová „jednohubka", ani romantika a už vôbec nie komédia. Francúzska kinematografia vyprodukovala nespočetné množstvo podobne ladených diel, ktoré sú však z hľadiska kvalitatívnych parametrov na vyššej úrovni. Vedia pobaviť, sú schopné dojať a hlavne dokážu zaujať. Bohužiaľ, v tomto prípade to vôbec nefunguje. Chémia medzi postavami akoby sa „stratila vo vetre". Nezáživný príbeh má byť ospravedlnený oslnivou scenériou, ktorá napokon predsa len vydolovala z mojej klasifikačnej škály tú úbohú hviezdičku. Inu, obsesie potláčajúce môj kinematografický zážitok neboli vôbec iracionálne. Bola to vlastne taká vnútorná nápoveda, respektíve vnútorný hlas, ktorý mi našepkával a radil, aby som nedával veľké šance razantnej - podotýkam - kvalitatívnej zmene v priebehu sledovania. ()

mira007

Naštěstí to není romantika stylem suchá nudná iritující Danielle Stýl , ale pokouší se to o moderní svižnou romantickou komedii ... bohužel spíš jen pokouší, žádná řachanda to není a ta konstrukce milostné linky je nějaký trapný modernismus nebo co, nejprve za každou cenu s tím, pak tím, pak s tím předchozím, pak zase s tím ... dvě hvězdy za Bora Bora, což považuju za nejdokonalejší palmový ráj na zemi a jen díky těm dvěma slovům v názvu jsem ten film sjel a kochal se. ()

kolemjdouc

vůbec jsem se na ten film nechtěla dívat, ale pár záběrů mě zaujalo.A tak jsem ho, vzhledem k náladě pod psa,dokoukala do konce a chmury byly pryč.Tak jen proto dávám těch pět.Jinak velice jednoduchý děj ale parádní záběry přírody.Sympatičtí herci.Trochu mi to připomíná jakoby kopírování . filmu Tenkrát v Phuketu . ()