Manifest

• USA Manifest
Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi / Thriller
USA, (2018–2023), 45 h 17 min (Minutáž: 40–50 min)

Tvorcovia:

Jeff Rake

Hudba:

Danny Lux

Josh Dallas, Melissa Roxburgh, J.R. Ramirez, Athena Karkanis, Luna Blaise, Parveen Kaur, Joel de la Fuente, Curtiss Cook, Richard Topol, Mugga, Jack Messina (viac)

Pri zaoceánskom lete dôjde k nevysvetliteľnému zmiznutiu lietadla, ktoré sa znovu objaví o 5 rokov neskôr, kedy sa už všetci dávno zmierili s jeho stratou. Kým cestujúci v lietadle strávili len pár hodín, na svete medzitým ubehlo niekoľko rokov... Keď let číslo 828 spoločnosti Montego bezpečne pristál po turbulentnom, no rutinnom lete, posádke a pasažierom spadol kameň zo srdca. Napriek tomu však v priebehu tých niekoľkých hodín v lietadle ubehlo na svete päť rokov a priatelia, rodiny aj kolegovia cestujúcich dávno oplakali ich stratu, vzdali sa nádeje a posunuli sa v živote ďalej. Kým stanú tvárou v tvár nemožnému, všetci teraz dostanú druhú šancu. Akonáhle však ich nová realita získa jasnejšie obrysy, objaví sa ďaleko väčšia záhada a niektorí z pasažierov si čoskoro uvedomia, že sú možno predurčení k oveľa významnejším veciam, než si kedy vôbec dokázali predstaviť. (TV Dajto)

Recenzie používateľa jprmusic k tomuto seriálu (2)

Manifest (2018)

Nic originálního. Směska Lost, Black List, Touch, Memories atd. Legrační je, jak se ve spoustě seriálů opakuje ten samej scénář: v hlavní roli mladá duševně nestabilní dylinka, která nemá ani schopnosti ani zkušenosti na to, jakou funkci u FBI nebo policie zastává. Hrdinka se nám střídavě psychicky hroutí, dělá jednu ptákovinu za druhou a soustavně porušuje předpisy, což ovšem její nadřízení blahosklonně tolerují. Dále se vseriálu nachází další ústřední postava, pan No Name, který je ovšem přesvědčen, že pouze on je schopen spasit svět. Takže dělá věci, za které by normální člověk seděl, nicméně jemu to celý seriál prochází. Tydle blbiny se fakt nedaj brát vážně. ()

Season 3 (2021) (S03)

Nutno říct, že především Ben a jeho sestra jsou ve třetí řadě prakticky nesnesitelní - lezli mi tak na nervy, že jsem měl každou chvíli chuť rozmlátit televizi. A ubohá americká vláda si nedokáže poradit se dvěma magory, kteří mají vždycky pravdu, jsou nesmrtelní, zachraňují svět, přicházejí s revilućními teoriemi a v každém díle zachrání několik lidí. První dvě řady nebyly nic moc, třetí už je téměř nekoukatelná. ()