Po cvičnom poplachu v newyorskej jadrovej elektrárni objaví bezpečnostná služba v jej blízkosti mŕtvolu mladej ženy s guľkou v hlave. Jej telo je mokré a rádioaktívne. Obeťou je inšpektorka Cameron Porterová z úradu generálneho inšpektora, ktorá mala kontrolovať bezpečnosť elektrárne. K prípadu povolajú FBI. Vyšetrovanie ukáže, že inšpektorka bola milá, férová a spravodlivá, no nedávno sa dostala do vážneho sporu s istým zamestnancom elektrárne, inštalatérom Garretom Sebastianom. FBI odhalí v elektrárni stopy po sabotáži. Podozrivý muž je ochotný prezradiť, pre koho pracuje, ale žiada imunitu. Skôr, než meno vyzradí, umiera na otravu a vzápätí vypukne radiačný poplach. Vysoká úroveň žiarenia špinavej bomby zasiahne aj agentov FBI. Musela inšpektorka zomrieť, lebo odhalila sabotéra, alebo naopak preto, že bola jeho komplicom? (TV JOJ)

brasek

Prepadák! Príbeh nezaujímavý, hra na emócie nefunguje (plakať nad postavou ktorú sme ani nevideli a nie je možné si vytvoriť k nej puto), situácie pritiahnuté za vlasy. Žltá karta pre tvorcov! ()