Two Sentence Horror Stories

Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2017–2022), 11 h 14 min (Minutáž: 15–21 min)

Tvorcovia:

Vera Miao

Kamera:

Paul Yee, Guy Pooles

Sunkrish Bala, Carolyn Hennesy, Bobby Naderi, Gentry White, Michelle Arthur, Lisa Marie Summerscales, Tammy Tavares, Christopher Rivas, Hannah Barlow (viac)

Tato antologická série hrůzy představuje rozmanité postavy, které čelí strachu v mrazivých situacích, jež přesahují hranice každodenní rutiny. (tribican)

Recenzie používateľa SOLOM. k tomuto seriálu (3)

Ma (2017) (S01E01)

Jo zamiluje-li se šikmoočka do černošky, může z toho být (ne)pěkný problém, zvlášť když má jedna z nich v kebuli nasráno a ta druhá umí „čarovat“ – no spíš není zrovna psychicky vyrovnaná. Samotný závěr to celé zachránil, protože jinak jsem byl rozhodnutý tomu vlepit odpad. Nuda, znechucení, nuda – to nakonec vystřídal alespoň trošku „drsnější“ psycho závěr. Jinak mám ale obavy, že celá série Two Sentence Horror Stories (2017) – které je tento snímek součástí asi zas až tak moc kvalitní nebude. ()

Snap (2017) (S01E02)

Další kousek ze série Two Sentence Horror Stories. Škoda, že tento krátkometrážní kousek má docela povedený začátek (který má i slušnou atmosféru) a pak drsnější konec, ale prostředek je jen nudná vata, která jeho celkovou kvalitu sráží směrem dolů. Vidím to někde na hranici průměru a podprůměru, přesto to mohlo mít navíc, protože několik slibných momentů by se tu rozhodně našlo. ()

Singularity (2017) (S01E04)

Jen Richards je odpudivý tvor již na první pohled. Tenhle snímek měl dobrý leda tak zvukový doprovod, jinak to byla absolutní ztráta času. Tento příběh je součástí Two Sentence Horror Stories – to jen tak mimochodem. Jinak jsem na tom ovšem nenašel žádná další pozitiva, nevím, možná je to tím, že mi jsou tyhle témata proti srsti. ()