Jennifer a Freddy slaví sedmé výročí svatby a Freddy svou ženu ujišťuje, že je naprosto šťastný. Proto ji zarazí, když ho náhodou spatří na ulici, jak se hádá s jinou ženou, a přitom jí lže, že je v práci. Jennifer musí přijít na to, co všechno před ní její muž skrývá... Být vdaná bylo pro Jennifer Jones jako žít v pohádce. Až doteď. Když nečekaně přijde o nenarozené dítě, začíná pochybovat, jestli je opravdu šťastná a jestli už láska mezí ní a manželem Freddym dávno nevyhasla. Nakonec takové myšlenky zažene. Bere je jen jako známku sedmileté vztahové krize a je ráda, že Freddy se s ní cítí dobře. Jenže události nabírají nečekaný spád, když Jennifer odhalí několik Freddyho nevinných lží. A když následkem náhlé nehody Freddy upadá do kómatu, Jennifer se musí s jejich neshodami vyrovnávat sama. Zatímco Freddy leží bezvládně v nemocnici, Jennifer se ocitá v centru mnohem komplikovanějšího příběhu - takového, který může být její nejhorší noční můrou. Musí zjistit, jestli vůbec někdy opravdu znala muže, za něhož se provdala. (TV Prima)

kolemjdouc odpad!

nechám to spadnout do odpadu.Zajímalo mě to,i když nevalně,do doby, než to nabralo grády a šlo vlastně o lovení agentů KGB......Jakože hrozba pro USA.My, tady na starém kontinentu, jsme zvyklí na vyšší úroveň takových příběhů. ()

corpsy

Až príliš na tento snímok doľahlo jeho televízne spracovanie. A to z neho robí ešte nudnejšiu báchorku, akou je. Nevadí pozerať ani pri pečení sviatočných koláčov. ()

Jirkacek

Televizní film Utajený seznam jsme si vybrali z nedělní nabídky TV stanic, abychom si po náročném týdnu odpočinuli a případně se trochu zabavili. Naším cílem bylo prostě tupě zírat na televizní obrazovku a sledovat alespoň trochu zajímavý děj filmu, který trval celých 87 minut. Naše očekávání se nadmíru podařilo, protože se u Utajeného seznamu nedalo nic jiného ani dělat. Leccos napovídal i originální název Sleeper tedy Spáč, přičemž se v tomto duchu odehrával celý děj. Za celou dobu jsem u sebe nezaznamenal žádné rozrušení, jak by se na thriller slušelo, dech jsem měl pravidelný a i když jsem tedy ani na chvíli neusnul, moc mne to celé nebavilo. Fil začal představením manželské dvojice Jonesových Jennifer (Kara Killmer) a Freddyho (Brett Donahue), která zrovna slavila sedmé výročí svatby. Freddy svou ženu ujišťoval, že je naprosto šťastný, proto ji zarazilo, když ho náhodou spatřila na ulici, jak se hádá s jinou ženou. Přitom jí lhal, že je zrovna v práci. Jennifer musela přijít na to, co všechno před ní její muž skrývá a tak se také dělo v následujících minutách filmu. Dosud bylo manželství pro Jennifer Jones jako žít v pohádce, ale když zjistila, že je těhotná, začala pochybovat, jestli je opravdu šťastná a jestli už láska mezí ní a manželem Freddym dávno nevyhasla. Nakonec takové myšlenky zahnala a brala je jen jako známku sedmileté vztahové krize a byla ráda, že Freddy se s ní cítí dobře. Jenže události nabraly nečekaný spád, když Jennifer odhalila několik Freddyho nevinných lží. A když následkem náhlé nehody Freddy upadl do kómatu, Jennifer se musela s jejich neshodami vyrovnávat sama. Zatímco Freddy ležel bezvládně v nemocnici, Jennifer se ocitla v centru mnohem komplikovanějšího příběhu. Během pátrání po tom, jakou minulost její manžel vlastně měl, ji přivedlo mezi ruské agenty KGB, o kterých neměla dosud žádné potuchy. Záhadně se také chovala maminka jejího manžela Barbara (Barbara Gordonová), která syna navštívila v nemocnici a pak hledala něco v garáži u jejich domu. Záhy se setkala s ruskou agentkou Annou (Rayisa Kondracki), která byla onou záhadnou ženou, s níž se pohádal na ulici její manžel. V té chvíli jí šlo o život a byla ráda, že měla po ruce svou kamarádku Connie (Mylène Dinh-Robic), která k ní ráda zašla na pokec a které se mohla se vším svěřit. Totéž však neřekla detektivovi Brentovi (Mark Camacho), který přejetí jejího manžela vyšetřoval a teprve později se mu svěřila. Bylo zjištěno, že manžela přejel bohatý internetový podnikatel Arthur Stern (Joe Cobden), kterého Freddy vydíral. Policistu však mezitím vystřídala FBI a ta nakonec nešťastné Jennifer pomohla. A nejen jí. Dopadlo to pro některé zúčastněné dobře, ale já jsem většinu filmu nudil a s radostí jsem přivítal konec. Děj jsem lehce předvídal a kdybych byl stejně úspěšný u čísel do sportky, byl bych bohatší než Babiš. Nicméně podruhé už tento film vidět nechci. Suma sumárum, nepovedený televizní film Utajený seznam ode mne získal jen jednu utajenou hvězdu *. ()