Ronaldo vs. Messi

Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2017, 63 min

Je lepší Ronaldo, nebo Messi? Odborníci a fanoušci řeší jedno z největších fotbalových dilemat poslední doby. (Netflix)

Enšpígl odpad!

Tohle je teda docela drsný, jestli něco Netlfix nepoplet, tak je to až neuvěřitelně trapný, protože je to totožný dokument z roku 2015, který se jmenoval "Ronaldo" , tady je jiný režsiér, možná to má jiný střih, ale jako ty záběry i scény a dialogy to je úplně to samé. Od půlky jsem jen přetáčel, ale i tak bylo vidět, že to všechno bylo v Ronaldo, akorát v delším vydání. To je úplně neuvěřitelný a pokud to není nějaká technická chyba Netflixu tak je to pro mě čistokrevnej odpad a i dost ubohý, vzít ta samé, sestřihnout to, dát tomu jiný název a jít s tím do světa. Fakt jsem dost nasranej, protože to jsem snad ještě nazažil. ()

William_

Snad nejhůř zpracovaný doku co jsem za poslední roky viděl. Tak chaoticky sesbírané záběry které se vůbec nehodili do toho, co pánové v dokumentu říkají, jsem už dlouho neviděl. HNUS!!! A tyhle 2 legendy si zaslouží daleko propracovanější film. ()