Ouija House

Laurie (Carly Schroeder) pozve pár přátel na chatu své matky. Tam ji přivítá teta Samantha (Mischa Barton), aby jí pomohla s knihou, na které právě pracuje. Večer chtějí uvolnit atmosféru, a tak si zahrají Ouiju. Jenže tady vládne pouze jeden duch a ten jim nedovolí odejít, dokud si nezahrají jeho hru! V ní Laurie řekne vše o čarodějném klanu jejich rodiny i o zlém čaroději, kterého uvěznili předci pod domem, aby nemohl ublížit světu. Jenže zlo ještě neřeklo své poslední slovo a mladá čarodějnice bude muset bojovat do posledního dechu! (Rodriguez)

Morholt odpad!

Taková příprava před malováním. Jenže strhávat tapety jen tak je docela vopruz, tak si to parta mládežníků zpestří hrou, která obnáší hulákání a pobíhání po baráku. Nejblíž k hororu tady má Tara Reid, který už nepomůže všechen make-up světa. Pokaždý mě překvapí, jak jsem blbej, když u podobnejch věcí čekám, že to tak hrozný nebude. ()

kaylin

I když má americký snímek „Ouija House“ nějaký ten docela dobrý nápad, pořád je to ouija klasika, kde jde jenom o to, že použitím desky se probudí něco zlého, co chce ubližovat. Čekáte na to, co se stane, ale ono to není moc zajímavé. Film „Ouija House“ v sobě nemá nic explicitního, aby alespoň zaujal, rozhodně pak v sobě nemá nic děsivého, aby dokázal alespoň trochu vystrašit. ()

Arsenal83

Tara Reid vs Micha Barton. Anorexia vs bulímia. ˇťažký súboj medzi dvomi skrachovanými herečkami, kedysi kráskami, teda Tara kedysi určite ušla. Medzitým jej pri vyhladzovaní čela zdvihli obočie minimálne o 3 centimetre nad oko a v aktuálnej kondícii je vhodná naozaj len do hororu. Vyperoxidovaná Mischa ešte celkom ušla. ()

zsn odpad!

Jak odpad studentského filmu. Ta Tara to je ale švestka a dají ji roli mladice. Ty roky už jsou holka pryč, nechytla jsi svou šanci za pačesy. Tak krásná holka to byla a teď už mi příjde stará i na blond barvu. Barbie už to není. A že je Mischa jen o 3 roky starší než já, to jsem v šoku teprv. Vypadá jak vysloužilá 45 nejmíň. No ale to je hodnocení mimo tento "kvalitní" snímek. ()

oveckaoa odpad!

Tohle bylo jako co? 3 kamarádi a jedna posedlá ženská chodí po baráku a ta posedlá jim dává hádanky,když neuhodnou někdo umře, když uhodnou nic se nestane a kdyby náhodou nechtěly hrát tak stačí zakrýt jedno ze 4 písmen slova Roka (tak se totiž jmenuje čaroděj co chce jít z říše mrtvých na náš svět ) a hra se vynuluje. Takto se to několikrát opakuje cca 2 lidi umřou (jeden se zastřelí a jednoho zabijou střepy zrcadla) a zůstanou jen dva, aby na konec jedna z přeživších zjistila, že ta hra pokračuje dále. Herecké výkony těžká bída gore kromě tohle chlápka se střepy v držce žádné a zápletka je stupidní. 5 procent za Mischu Barton , která mě přijde, že tam podala nejlepší herecký výkon a dá se na ni dívat aspoň. Jinak režisér má za sebou 4 filmy z toho 3 jsou v černých barvách a jeden se tak tak drží v modrém pásmu má 31 procent. Možná by neuškodilo kdyby to zapíchl a věnoval se něčemu co by mu mohlo jít lépe. ()