Keď sa nezávislá a rozbehaná Tina dozvie, že je tehotná, jej život sa obráti naruby. Aby toho nebolo málo, deti budú dve a ich otca Roba stretla iba nedávno a rozumejú si len v posteli. Začína sa šialená jazda naprieč siedmimi mesiacmi Tininho rizikového tehotenstva. Vďaka svojej kamarátke Agáte, ktorá čaká už svoje druhé dieťa, sa Tina zoznamuje s pestrou skupinou rodičov v očakávaní. Stretávajú sa spolu v materskom centre a ich rozdielne prístupy a povahy sú zdrojom mnohých konfliktov a komických situácií. Samozrejme, nesmú chýbať ani rodičia hlavných hrdinov a v partnerských vzťahoch to Tine poriadne zamieša aj kamarát a kolega Adam, ktorý vždy chcel byť niečím viac… (TV JOJ)

Recenzie používateľa Erutan_Revol k tomuto seriálu (8)

Episode 1 (2018) (S01E01)

Slovenská produkce, romantická komedie. Nic. co by mě mělo uchvátit. První díl byl taky trochu zmatený. Představení postav nebylo tak dobře provedené, jak bych čekal a hlavní postava nezískala moje sympatie. Ale pokud to srovnám se současnou českou seriálovou produkcí, tak je to vlastně dobré. Ve srovnání s průměrnými českými (ne)hereckými výkony, které můžeme sledovat v komerčních televizích jsou tady postavy aspoň trochu uvěřitelné. 4/10 ()

Episode 3 (2018) (S01E03)

Druhý díl jsem minul, takže jsem nastoupil rovnou do rozjetého děje po úvodním představovacím díle. Rozjetá zápletka se mi líbí, 3 páry, ve stejné situaci, ale každý z jiného prostředí a s jinými vlastními problémy. Protikladné charaktery všech partnerů jsou základem pro zábavný děj a dialogy se pak píší v podstatě sami. Proti prvnímu dílu zlepšení. 6/10 ()

Episode 4 (2018) (S01E04)

Linka Agáty a Igora tak zábavná není, takže to, že se jim tady věnuje tolik času je trochu nudnější a děj tolik neubíhá. Naopak mě hodně baví lobbista Majko, kterému bych dal v seriálu klidně víc prostoru. Obecně je mi ale sympatické hraní Jiřího Havelky. 5/10 ()

Episode 5 (2018) (S01E05)

Sestěhování s partnerkou není jednoduché. Zvlášť když jste analytický a nudný typ a vaše partnerka je spontánní a zábavná. Dohodnout se pak na čemkoliv je vyloženě peklo. Ústřední dvojce tady táhne děja vyhrocenné situace drží pozornost. Pokračující cliffhangery na konci dílů motivují k puštění další epizody. 6/10 ()

Episode 6 (2018) (S01E06)

Tchýně v bytě a ezoterická Květa se svou materiální matkou. Zápletky, které vybízí k tomu, že díl bude pěkná sranda. Bohužel to až tak nefunguje, tady to působí přehraně a trapně. 4/10 ()

Episode 7 (2018) (S01E07)

Když chcete mít nějakou chorobu, koukněte se na internet a ihned na sobě budete pozorovat její příznaky. Zábavně předvedené histerčení některých (nejen) těhotných matek, které kolem sebe asi každý někde viděl. Postava doktora, který musí snášet výlevy svých pacientek je perfektní. 5,5/10 ()

Episode 9 (2018) (S01E09)

Epizoda plná velmi trapných momentů, které jsou pro mě až nepříjemné na sledování, takže jsem musel několikrát v průběhu přehrávání zastavit. Jinak se ale kvalita drží. 4/10 ()

Episode 11 (2018) (S01E11)

Blíží se porod a s hlavní postavou čím dál víc hází hormony, je emocionální a dělá nerozvážnější rozhodnutí. V díle mi chyběla oblíbená Havelkova postava, která se vůbec neukázala, i když chápu, že děj se prostě tímto směrem ubírá. 3,5/10 ()