V budoucnosti, kdy mor infikoval velkou část populace, mají dva bratři za úkol cestovat do Kanady, aby získali záhadný balíček. (sator)

Raziel_cz

Postapo od tvůrců WolfCopa? To mohlo dopadnout jedině dobře. A dopadlo! Možná ne příběhově – snaží se to být mix Road Warriora, Smrtonosné zbraně a... čehokoliv, v čem lidé umírají na nevyléčitelnou nemoc, a ani jedno se tomu moc nedaří a na konci to jde z klišé do klišé, ale nahoru to vynáší dvě věci: akce a svět. Akční scény Lowell Dean umí, takže tady žádné překvapení. Přestřelek je hodně, jsou přehledné, jsou krvavé a jsou zábavné, takže super. Ale že s tak nízkým budgetem zvládne dát dohromady zajímavé postapo kulisy, to bych nečekal ani náhodou. Opět to míchá dohromady několik věcí – krom toho Road Warriora třeba Land of the Dead a Deus Ex –, ale tohle funguje a vůbec by mi nevadilo se do tohohle světa vrátit. A pak jsou tu samozřejmě herci. Marshall Williams je sice trochu otravný, ale naštěstí má vedle sebe celou dobu WolfCopa Lea Fafarda osobně a to je jiná liga. Jonathan Cherry jako záporák by klidně mohl zaskočit do GTA V za Stevena Ogga a pokud bych ještě nebyl zamilovaný do Amy Matysio, teď už by to bylo nevyhnutelné. Naprostá spokojenost. ()

sator

V budoucnosti, kdy mor infikoval velkou část populace, mají dva bratři za úkol cestovat do Kanady, aby získali záhadný balíček. ()

JASON_X

Po mém nadšení z obou WolfCopů jsem byl zvědavý, s čím přišel jejich rejža potom. Ale tohle už byl omyl a trefa vedle, nebavilo. Ještě snad tak příběh, ten byl v rámci béček OK - postapo svět (nákaza & zemětřasy), uvnitř opevněného města vládnou gauneři, venku pustina plná desperátů a psanců, dva bráchové-pašeráci bruslí mezi těmihle dvěma mlýnskými kameny, jde totiž o hodně, a to o nic menšího než o lék na pandemii, no a když je nejhůř, pomůže Matka Země Gaia (léčivý houbičky) a Indoši (palebná síla), a pak chudí a bezmocní/nemocní porazí grázly a pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí (tfujtajxl!). No a vo tom to celý je. Snad bych dal ze soucitu i třetí, hraje v tom pár lidí z WolfCopa (hlavně Fafard byl v roli vážnýho drsňáka fajn), i blbý postapo je lepší než žádný postapo, Indoše mám rád a levným filmům fandím. Ale dostala mě závěrečná přestřelka u Černýho jezera a indiánský tanečky v závěru s nasládlým happyendem. První neumětelská mizérie, druhý kýč blbý jako prase. To druhý nekomentuju a k tomu prvnímu - chápu že tvůrci asi neměli love na pořádnýho odbornýho (vojenskýho) poradce, vlastně ony ty filmový postavy ani nebyly vojclové, ale tuhle klauniádu vydávat za "přestřelku" snad může jen totální mimoň nebo amatér. Od rejži po všech stránkách perfektně zmáklých WolfCopů tedy nečekaně nemilé překvapení. ()