Sabrinina děsivá dobrodružství

• USA Chilling Adventures of Sabrina
USA, (2018–2020), 34 h 52 min (Minutáž: 50–64 min)

Hudba:

Adam Taylor

Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Richard Coyle, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Gavin Leatherwood (viac)

Recenzie používateľa Jaro.Krafcik k tomuto seriálu (5)

Sabrinina děsivá dobrodružství (2018)

Seriál určite nepatrí medzi tie najlepšie čo som videla, hlavne vďaka nevýraznej druhej sérií, ktorá ma nudila. Ale zachránila to prvá slušná séria. Sabrina tak možno v tretej serii pôjde do pekla zachrániť svojho známeho. A uvidíme či to bude stačiť. Alebo príde ďalšie sklamanie ako druhá séria ? 4* ()

Série 1 (2018) (S01)

Čarodejnica Sabrina a jej dobrodružstva mali až príliš sľubný začiatok. Prvé 2 časti navnadili dostatočne, ale potom už mi to prišlo zbytočné a slabšie, aj keď hororová atmosféra je tuším v každej epizóde, a oveľa lepšie zvládnuteľná ako pri haunted of hill house, seriál taktiež od netflixu. Sabrina je o dosť lepšia. Aj keď hlavne zaujme asi tínedžerské publikum. Ja som pri tomto seriálu prijemne oddýchoval a bol som prekvapený. Určite to nieje najlepší seriál, ale ide o vydarený projekt od netflixu a po stranger things opäť niečo čo bavilo. Pre tých náročnejších a starších divákov odporučím ale radšej Hill House, ale na Sabrinu a jej čary netreba nechať dopustiť a vyskúšať. Ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí. Uvidíme či prinesie druhá séria ešte v tomto roku. 4* ()

Série 2 (2019) (S02)

A teraz sa da povedať že nastalo obrovské sklamanie pri pokračovaní seriálu od netflixu. Výrazne slabšia séria sa tej prvej ani len nepriblížila. Dlha stopáž, a jednoducho epizódy ktoré mi nesadli a nudili. Ak by aj bola tretia séria, čo asi po tom konci určite, tak uvidíme či mi seriál Sabrina v budúcnosti napraví chuť. 3* ()

Série 3 (2020) (S03)

Ale hej, rozbehlo sa to. Po slabšiej druhej serii som veľa nečakal. Sabrina cestuje do pekla a tretia séria bola prekvapivo viac nez dobrá. Síce mala iba 8 epizód ale to nevadilo. Určite sa oplatí čakať na 4. Sériu ktorá bude možno aj posledná. Česky dabing bol skvelý, aj keď som prvé 2 serie pozeral v originálnom znení. Inak, treba pridať aj žáner romanticky, lebo v každej epizóde sa bozkávalo, čo aj mierne iritovalo. 4* ()

Série 4 (2020) (S04)

Pribudol bod. A ja nekončím v písaní komentároch. Síce ich trochu obmedzím a budem pridávať asi iba na nové filmy a seriály. Teraz späť k štvrtej a zrejme aj poslednej sérii čarodejníckej sabriny. Asi najhororovejšie epizódy. Každá mala niečo do seba. Stále sa ale neviem rozhodnúť ktorá postava bola otravnejšia či Ambrose alebo Prudence. Samozrejme obaja herci tmavej pleti. Ale fakt asi najlepšia séria spolu s prvou. Druhá a tretia boli výrazne slabšie. A finále? Podľa mna nespravodlivé ale tak nejak to trebalo ukončiť v najlepšiom. Opäť chvalim dabing a výber piesní. 4* ()