Sabrinina děsivá dobrodružství

• USA Chilling Adventures of Sabrina
USA, (2018–2020), 34 h 52 min (Minutáž: 50–64 min)

Hudba:

Adam Taylor

Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Richard Coyle, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Gavin Leatherwood (viac)

Recenzie používateľa Streeper k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2018) (S01)

První dva díly trochu pomalejší, ale byl to rozjezd, takže se to dá pochopit. Nicméně potom díl od dílu lepší a temnější. Užívala jsem si pak každý díl. Úplně jsem nevěděla, co od toho má čekat, ale nakonec se mi to vážně líbí a jsem z toho nadšená. Jsem zvědavá na další série, doufám, že si udrží tuhle kvalitu. ()

Série 2 (2019) (S02)

Druhá série si pořád vcelku udržela kvalitu té první, díly mě bavily a krásně to utíkalo. Pořád to mělo tu děsivou a napínavou atmosféru, takže za mě super. ()

Série 3 (2020) (S03)

Třetí série mi přišla hodně zmatená, děje se tam spousta věcí najednou a to se mi vůbec nelíbilo. Byl to neuvěřitelný chaos, který nedával smysl. Více mi vyhovovaly předchozí série, kde se v každém díle něco dělo a hned se vyřešilo, maximálně se to promítlo do druhého dílu, tady se všechno řeší celou sérii a nevěděla jsem na co se mám v daný moment soustředit. ()

Série 4 (2020) (S04)

Tvůrci se tady vrátili do vyprávění - jeden díl, jeden příběh - což mě osobně vyhovuje daleko víc, než když se celou sérií řeší milion věcí, jako tomu bylo ve třetí. Nicméně konec mi přišel až moc uspěchaný, mohli to trochu víc natáhnout, trochu si s tím pohrát. S tím, (a teď pozor přijde spoiler), že Sabrina nakonec zemřela mi udělali radost, protože to vyloženě nemělo ten očekávaný happy ending. Ale pak jak se u ní objevil Nick, tím mé hodnocení padlo totálně dolů. Jaký příklad si má vzít mladistvý divák, že utopit se ze smutku, kvůli smrti své přítelkyně je v pořádku, protože se s ní po smrti setkáte? A Sabrina s tím byla v pohodě? To se mi vůbec nelíbilo. Lepší by bylo, kdyby se po smrti setkala s matkou a otcem, to by mi přišlo jako daleko lepší konec. ()