Štiky

(relácia)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

ESNYR odpad!

Jméno Ornela Štiková samozřejmě znám, protože v práci poslouchám rádio a ať už přeladíte kamkoliv, tak minimálně 2x za směnu je tam nějaké plkání o "celebritách" a jejich problémech. To že je to vyšplouchaná tupá kráva mi bylo taky celkem jasné, ale co mi jasné není, je tento pořad. Proč ? Vydržel jsem 20 minut i když jsem věděl že to bude utrpení - ale musel jsem to alespoň nějak zkouknout abych byl v obraze. ()

blackrain odpad!

Nejdříve mě přemohla zvědavost. Pak jsem se nestačila divit na co že to koukám, proto jsem se šla podívat do kalendáře a prvního dubna opravdu nebylo. Ale tohle dílo bylo myšleno vážně, žádný aprííííííííl. Televize Prima klesla hodně hluboko, když divákům servíruje tuto bizarní reality show v podání podivné rodinky Štikových, kterou vede slávychtivá paní Monika. Tato nevkusná a kýčovitá osoba to pravděpodobně nemá v hlavě v pořádku a žije mimo realitu. Obávám se, že až spadne z toho svého obláčku na dlažbu, tak to bude hodně bolet. Bohnice jsou takových lidí plné. Čtvrt hodiny před koncem jsem usnula. Už mě neláká se na to dívat. Bulvární plátky to stejně rozmáznou. Ať si ta blbka svých pět minut slávy užije. Za rok po ní neštěkne ani pes. ()

Nonna odpad!

Zamyslel se někdo nad tím, že kdyby se vzaly peníze, které se nacpou do onanistického představení nejubožejších z ubohých ve světě tzv. "celebrit", mohlo by se z těch peněz nakrmit spousta opravdu potřebných? Nebo by nějakému dítěti mohl být zakoupen vozík? Nebo sehnány prostředky na léčbu nemoci? Televize Prima by si tím určitě udělala lepší reklamu, než tímto kanálem - kanále, prosím, promiň, ty jsi, na rozdíl od Štikových, pro tuto společnost aspoň užitečný. A rozhodně smrdíš míň. ()

radomiil odpad!

Ztěží uvěřitelný hnoj prima"zábavy"ve vyšším levelu Výměny manželek, k němuž 99,9% zdravě uvažujících recenzentů veskrze jasně projevilo nelichotivé úsudky o čemsi, jenž má být pro eventuální následovníky umístěno s výstrahou v trezoru a nechápu skutečně možnost pronikání těchto silně specializovaných debilit🕳kterým sluší udělit mínusovou stupnici až na obrazovku. ()

klukluka odpad!

Úspěšně a zaslouženě to atakuje bájnou a patrně nedostižnou NULU (po prvním dílu 2%). Bohužel pro tvůrce se vždycky najde někdo, kdo to má v palici jinak. A pár těchto regulérních šílenců, kteří tomu něco nasypali, připravilo paní režisérku a spol. o rekord, o primát (že by se to odvozovalo od slova primitiv?- tentokrát to tak působí), o historický milník. Leč neklesejte na duchu, vážení televizní tvůrci. Lze předpokládat, že jsme dnes byli svědky toho lepšího z vaší umělecké dílny. Má-li tedy přijít ještě něco horšího, nepochybně se nesmazatelně zapíšete do zdejších i našich análů. ()

• Na premiérový díl se 23. 4. 2018 dívalo 298 000 diváků ve věku 15-69 let. O týden později sledovanost poklesla na 241 000, 7. 5 .2018 se na třetí díl dívalo 262 000 diváků. S ohledem na pokročilou hodinu začátku pořadu (21:30) představuje share přes 11% pro komerční televizi solidní výsledek. Share prime timeového Modrého kódu (od r. 2017) se pohybuje okolo 20 procent. (klukluka)