Helene Fischer - Live 2018

Réžia:

Paul Dugdale

Helene Fischer

mira007

Časopis Forbes zařadil Helene Fischer jako osmou nejlépe vydělávající zpěvačku za rok 2018 s příjmem 32 milonů dollarů a nechala za sebou i takovou Celine Dione a všichni se ptali "Helene kdo"? Já se neptal já si pustil její koncert a zjistil, že tu paní neznám přesně jako všichni za hranicema německy mluvících zemí, ale ta dáma jede první ligu v německém hudebním žánru šlágr. Drtivá písniček jsou takový cajdáky a taneční pecky asi jako kdyby existovala varianta Trošky v německém hudebním průmyslu. Ale dvě tři hitovky mne chytli včetně the best of Atemlos, kterou s ní zpívá celý stadion. Písničky mimo můj vkus , ale ta show - akrobati, tanečníci, ohňostroje velmi profi vizuální zážitek ( na kterém se produkčně podílel slavný Cirque de Soleil ). Kouknul jsem i na její turné 2023 a ten stroj na peníze vyprodá během deseti dnů 5x (!!!) Mercedes Benz arénu v Mnichově pro 60.000 diváků a to má dražší vstupenky než U2. Co se týká koncertu 2018, tak mne rozsekal ten závěr. Vizuálně pětihvězdičková záležitost. ()