Kadeřnictví

Malé kadeřnictví nedaleko rušného centra je plné lidských osudů. Co účes, to příběh. Místo, kde se řeší ty nejzásadnější otázky života.  Otevřeně s nadsázkou s vámi hrdinky seriálu sdílí své životní výhry i prohry. (Stream.cz)

Ozz

Žádná velká kinematografie, ale proč ne. Ulici jsem viděl možná tak na návštěvě před 5 lety a ordinaci stejně, ale ty banální problémy a otázky mě bavily. Pět hvězd dávám jen proto abych vyvážil ty odpady. Naprosto odpočinkové a hodně, hodně nenáročné. ()

marky.04

Takové moje guilty pleasure. Jediný český seriál, který mě baví (možná proto, že je o dost kratší, než např. Ulice). Je to krátké, vtipné a herečky jsou sympatické, např. Solaříková. Sice takovéto typicky české přehrávání. Ale jako krátké vtipné sketche se to dá. ()

Tomas.Jeline odpad!

Pokud náhodou nemáte internet a na seriál se rádi podívali, tak nezoufejte! Velmi jednoduše si můžete kvalitu seriálu doma nasimulovat. Sežerte dvojtou dávku projímadla a chvilku počkejte. Pak se vyserte na zem a pokuste si strčit prsty co nejhloubějí do krku a poblít se na to místo, kde jste se vysrali. A máte to, čas to vyzkoušet jak se nám to povedlo. Hmm.. mňam, mňam úplně stejně dobré jako tenhle seriál. ()

Kat_u_lik

Nechápu tohle velmi podprůměrné hodnocení. Seriál je skvělý! Ma velmi příjemný dej, skvělé herecké výkony, krátké epizody, prostě takový oddechový seriál ke kafíčku :) silně návykový!! Shlidla ksem vsechny dily za dva dny 😅 ()

peter4

velmi vtipný seriál, vysíla se na Tv Seznamu v čase tv zpráv, určitě tuto možnost volby vítám, určitě lepší než koukat na zprávy, seriál Kadeřnictví se mě moc líbí někdy i pro svůj černý humor ()