Susanna (Megan Parková) pracuje v obchode so záhradnými potrebami v Georgii, ktorý patrí jej rodičom. Jedného dňa s radosťou prijíma pomoc od sympatického cudzinca Nata (Jonathan Keltz). Ihneď medzi nimi preskočí iskra. Keď sa však ich spoločná fotka dostane do novín, Susanna s prekvapením zisťuje, že muž, do ktorého sa zahľadela, sa musí vrátiť domov. Budú ho totiž korunovať ako kráľa Nathaniela, vládcu Cambrie. (TV JOJ)

Kennedy_R

Shlédnuto spíše tragickým omylem, protože jsem bohužel netušil, že půjde o romantický film. Nezajímavé a bájné. Vhodné pro dámy, které zamrzly v patnácti letech a stále čekají na svého prince. ()

slunicko2

Pozornost si zaslouží snad jen 30letý přitažlivý Jonathan Keltz (princ Nate) s pěknou postavou. Za něho přihazuji jednu hvězdičku.    .                .                 .                       .                           .                             .                   . ()

Hollohlaway

Papundeklově cukrkandlové a výrazně televizní, taková trochu svěžejší Rosamunde Pilcher. Herecky hodně nevýrazný. Na Deník princezny a podobně to rozhodně nemá. Ale když ležíte marod berete všechno co jde v televizi. Párkrát jsem se pousmál a teplota mi nestoupla, co chtít víc. Ha ha. ()

papilon395

Roztomilý příběh o nerovné lásce pro všechny teenagerky a seniorky. Nic víc, nic míň. Bod dolů za umělé květinové dekorace v zahradách, ač to mělo být o zahradní architektuře. Nic horšího než vyaranžovanou přeplácanou loďku tam nemohli strčit. Bod nahoru za sympatickou a neokoukanou ústřední dvojici s hlasy Lucie Vondráčkové a Libora Boučka :O). ()

Tominni

Vlastně nakonec celkem milý romantický film, bez většího nápadu a překvapení, ale ve výsledku nefunguje špatně, takže i dívka z kadeřnictví může najít štěstí s princem, který se navíc zahradní práce také nebojí. Na nedělení odpoledne - proč ne. ()

JenYu

Příjemný film na odreagování se sympatickou a hezkou hlavní dvojicí. Samozřejmě je to jedno velké klišé, ale proč ne? ()