Autoškola

Komu sa nelení, tomu sa... (E08)

(epizóda)

Decká sa chystajú na prvý školský deň. Do školy musí nastúpiť aj nešťastný Riško. Keďže už nie su s Marekom samy dvaja, nemusí byť na samoštúdiu a strážiť ho. Majú predsa rodinu. Spolu s deťmi sa dievčatá snažia dostať z domu aj “večne mladého” Ruda. Rozhodnú sa nájsť mu robotu. Tu sa ako blesk z jasného neba ponúkne riaditeľ väzenia Karol, ktorý by pre priazeň pani Marty aj železo žul. Má vo väzení dve voľné miesta, na pozícii strážcu. Tento návrh sa u Ruda stretne s nevídaným odporom, ale musí uznať, že je to perfektná šanca dostať sa k ich dedičstvu. Vlastne je to úplne dokonalá príležitosť. A tak voľky nevoľky sa rozhodnú aj s Tomášom nastúpiť. Bohužiaľ však zisťujú, že nie sú ani zďaleka jediní, kto ide po ich dedičstve a má veľmi podobný plán. (TV Markíza)

Diskusia

Sany33

Sany33 (hodnotenie, recenzie)

<b>Príbeh:</b> Zistenie, že trdelníkari sú vlastne rodina našich hlavných protagonistov spôsobuje šok a boj o dedičstvo priamo na pôde väznice. Podarí sa im ho konečne získať? <b>Prevedenie:</b> Taký som šťastný, že tento seriál bez humoru konečne skončil, až som mu od samej radosti vo finále dal tú vysnívanú jednu hviezdu lebo povedzme si úprimne na viac sa nezmohol. Tento diel iba dokazuje ako je slovenský humor na úpadku. <b>15%</b>