Stará garda společnosti Waystar je pozvána do Norska na networkingovou akci GoJo, ale začíná pochybovat o skutečném účelu cesty. Shiv, Kendall a Roman zvažují, zda bojovat o Loganův cenný majetek. (HBO Max)

Necrotongue

Tak nám nedávno skončila další stávka scénáristů. Kdyby to bylo na mě, čekala by na nejednoho z nich úplně jiná práce (ano, myslím tím hlavně některé čmáraly pro Netflix, ale našli by se i další) a ušetřenými penězi bych způsobil široké americké úsměvy dvojici Brown / Cohen, což zároveň jasně dokazuje, že nejsem žádný rasista, a kdo to o mně tvrdí, ten je Rádžastánec! Pravda, v páté epizodě se už sourozenci tolik neutápěli ve smutku, ale tvůrci mi vynahradili hostinu pro supy návštěvou Norska s výživně- nechutnou exkurzí do tajů velkého byznysu. / Poučení: Každý opravdový Američan má na Evropu jasný ale mylný názor. ()

DavKom

Bál jsem se, že po nedávném velkém posunutí děje by mohla kvalita seriálu klesnout a moc se motat na emocionální půdě a myšlenkovém chaosu/patosu. Ale že kvalita ještě stoupne jsem fakt nečekal! Tíha jakoby opadla nejen z postav, ale i z herců samotných a takovéhle výkony si jistě zaslouží mnoho dalších Zlatých Glóbů a Emmy. Především Alexander Skarsgård v tomhle díle konečně dostal větší prostor a je to znát, Matsson je úžasně napsaný a zahraný, prostě radost sledovat. Nadšení z tohohle dílu ze mně úplně odkapává a už dlouho jsem nezažil, že bych se fakt nemohl dočkat na další díl seriálu! ()