kaylin

Válečný film, který asi ničím moc nepřekvapí, ale většinu doby jsem u něj měl pocit, že by se skutečně mohl odehrávat během druhé světové války. Uniformy a jejich materiály tomu celkem odpovídaly, stejně jako vybavení, které vojáci měli. Ale jinak snímek spíše průměrný, tedy koukatelný. ()

baclajean

Tak prvá štvrťhodinka presýtená pomerne peknými detailnými zábermi kamery predovšetkým na prostredie (listy, les a pod.), relatívne uveriteľné herecké výkony, keď tu zrazu prvá scénka s tankami, stret s nemeckým nepriateľom. Ten záber bol horší než nejaký céčkový film. To ma dostalo späť na zem a povedal som si, že z tohto nič prevratne excelentné nebude. Ideme ďalej - vyčkávanie na Nemcov, ktorí sa blížia lesom, a už sú tak blízko, že by na skrytých "hrdinov" v zákopoch aj dopľuli, no napriek tomu, že tí trčia asi polovicou tela, Nemci sú slepí a iba pochodujú, nik si nič nevšimne. Chytám sa za hlavu znova. Začne prestrelka, nik nekričí vôbec nič, ani slovo, ani Nemci. Žiadne pokyny, len si všetci bez slov kľaknú a ľahnú a strieľajú, ako malí šarvanci, ktorí okolo domu hrajú "dole dole". Jeden z najväčších prešľapov režiséra bolo, keď dopustil, aby v jednom zábere napadla dvoch vojakov približne šestica Nemcov, no v druhom zábere to už boli iba dvaja Nemci. ()

Mistarin odpad!

xD. Bože to byl pain. Po 30 minutách jsem to musel vypnout, protože moje norma tohle nezvládala. Chcípal jsem na zemi smíchy z těch střihů, protože tenhle film je celá jedna velká špatná komedie. Prosím už nikdy nechci vidět nic takového. Dostaneme shot na listí 2 minuty, takže kamera stojí úplně za hovno. Herci, záleží, co si dali ráno k snídani. Sníh umělý, jak z greenscreen videa na youtube. Zvukové efekty, které bych vytvořil lépe i pusou a natahování scén, jak školní hodiny. Efekty kterým by nevěřilo ani malé děcko, protože když vidím tank bez stínů, tak si říkám, co to je za mimozemské maskování. No prostě to byla sračka, jak něco. Radši se jdu dívat na animáky od Disney. I kdyby byl low budget, tak pořád to šlo udělat mnohem lépe např. jako short film, protože ty scény, co tam jsou je možnost nastříhat do 20 minutového filmu a bylo by to mnohem zábavnější. Všechno tohle dostanete. Jednu obří dementní bídu. ()

ARI50

Tak jako předchozí snímek tak tenhle k němu nemá daleko. Ano herci trošku víc přijěmnější, i hudbu se snažily z dokonalit, ale ten zbytek zaco. Válečné filmy a zima nejlepší kombinace, ve hře ve filmu, v reálu? Chválim zimu hudbu ale zbytek už ne. ()