Je důležitým svědkem, proto ho obchodníci s drogami chtějí umlčet. Nemá zbraně, policie mu nemůže poskytnout ochranu, a tak se musí spolehnout na své ruce a nohy - je mistrem bojových umění. (oficiálny text distribútora)

Gilmour93

„Don't fear the weapon, fear the man.“ Akcí naplněná klasika 90.let, v níž se věčně polosvlečený syn Bruce Leeho má jako součást programu pro odstranění svědků co obracet. Občasná naivita patří k své době i žánru, stejně jako dabing Zounara a já osobně oceňuji mrštnost hlavního hrdiny, neboť podobnou rychlost dokážu vyvinout leda po kilu třešní a láhvi kefíru.. Povšimněte si proplešatělého poskoka bosse heroinové prádelny (Al Leong), jenž se mihl ve veletuctu snímků podobného ražení a jelikož jeho tvář nikdy neodpovídala trendům modelingu, dostal vždy jasné zadání: "Tvař se drsně, nic neříkej, předveď něco z kung-fu a smiř se s tím, že na konci bolestivě chcípneš, nebo v lepším případě dostaneš přes držku." Toto byl ten horší případ.. ()

tomeek

Návštěvník kurzu figurální kresby střílí policisty po tuctech, rozdává kopy a zásadně nevnímá okolní teplotu, neb jeho nátělník udržuje tělesné teplo víc než dostatečně, navíc tyto situace se na něm psychicky vůbec nepodepisují, za což má můj obdiv. Já vám nevím, ale krom toho ultra 80's soundtracku to stálo dost za prd :) ()

Martin741

Aj ked sice 90. roky priali takymto typom filmov, a Brandon Lee ovlada bojove umenia na urovni, snimok nema co ponuknut narocnejsiemu divakovi. Teda pod opornym termitom "narocnemu divakovi" som rozhodne nemyslel, ze patrim do Klubu Narocneho divaka, ne, ne, bo to mi smrdi tou smradlavou zumpou zvanou fimova teoria. Som to myslel tak, ze namiesto vystudovanych filmovych teoretikov -elitarov som len laik - nedouk a filmovy praktikant, ktory ma a chce mat filmovu prax. Scenaristicky vyplach, tragicke herecke vykony a retardovanu reziu nepocitam. 25 % ()

genetique

Každou minútou som ľutoval, že som Brandona nemohol vidieť vo viac filmoch. Tým viac som si vychutnával tento. Možno pokrivkáva na hranici béčka, no kvalitného a hlavne nenudiaceho! Nepokúša sa rozvinúť nejakú hlbšiu myšlienku, akcia je dosť dobre spracovaná a rozporciovaná na minutáž aby sa malo na čo kukať. Hlášky tiež na úrovni, no proste zábavička. 75%. ()

Iroquaise

Jednoznačně lepší než "Zúčtování v Malém Tokiu" ! Klenba příběhu je sice obdobně blbá ( Zúčtování narativně zastřešoval buddy motiv, tady se hraje na strunu otco-synovského vztahu, odčinění dávného traumatu a přijetí odpovědnosti za svět kolem) a scénáristicky je to taktéž značně odfláknuté, ale film je daleko lépe natočený a odvyprávěný....více zde...http://blacklsays.blogspot.cz/2012/06/dvakrat-brandon-lee-zuctovani-v-malem.html ()

• Natáčení filmu probíhalo v Thajsku a USA, a to ve městech Chicago a Los Angeles. (GASTON73)
  • Ve scéně, kdy hlavní hrdina projede oknem motorkou a spadne na zem, má krev na pravém koutu rtů. Při detailním záběru je zranění na levé části rtu. V dalším záběru je opět na pravé straně! (FilmFan24)
  • Hlavní protagonista Brandon Lee si přál obsadit na pozici režiséra Johna Woo. Studiu si však jeho rukopis na snímku vidět nepřálo. (Monco)

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin

27.12.2007

O filmové adaptaci úspěšné videoherní mlátičky japonské firmy Namco se mluví už několik let. Průtahy skončí 4. února 2008, kdy v Los Angeles padne první klapka. Scénář Alana McElroye se odehrává v… (viac)